You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 Next

#11 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: X-Men.Wolverine | Date: 2010-12-21 13:34 | IP: IP Logged

JanoSk:
Ahoj,

Sunday, December 12, 2010, 10:35:39 PM, you wrote:

JF> pspad.siliconhill.cz
JF> 7ZIP archiv (viz www.7zip.com )

Ne, ze by to bylo extra dulezite, pouze jsem zvedavy: proc ta zmena z
CAB na 7zip?

Best regards,
Jano

Ja teda nevim, komprimacni pomer CABu je zalostny, vyhoda CABu me uz taky unika, je to IMHO dinosaur co se vlece s Windows jiz od verze 3.1, od te doby MS nedokazal poradne vyuzit ani komprimacni metodu PKZip.

Takze moje chvala autorovi, ze presel k tomuto v tuto chvili lidrovi v komprimacnich programech! smiling smiley)

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2010-12-21 14:57 | IP: IP Logged

X-Men.Wolverine:
Ja teda nevim, komprimacni pomer CABu je zalostny, vyhoda CABu me uz taky unika, je to IMHO dinosaur co se vlece s Windows jiz od verze 3.1, od te doby MS nedokazal poradne vyuzit ani komprimacni metodu PKZip.

Neni to pravda. CAB ma lepsi komprimacni pomer nez RAR nebo ZIP. Lze v nem urcovat druh a kvalitu komprese (napr. LZMA) a komprese je srovnatelna se 7Zip.

Umi jej rozbalit libovolny pakovaci program.

K 7Zip jsem sahnul, protoze zdarma, je dobry a trosku propagace si zaslouzi.

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: Petr V | Date: 2010-12-28 21:00 | IP: IP Logged

Zdravim,

u teto verze PSPadu se mi podivne chova oznacovani sloupcoveho bloku pomoci mysi a ALTu. Kdyz oznacim sloupcovy blok a dam ho odstranit, tak mi potom nefunguje oznacovani textu pomoci stisku SHIFTu a sipek. Aby se dal text oznacit, tak musim stisknout samostatne ALT a ESC (nebo ALT a kliknout mysi do textu) a potom vse funfuje tak jak ma.

Petr V

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2010-12-28 21:29 | IP: IP Logged

Podle mne se v tom nic nemenilo.
Alt+mys oznacovala sloupcovy blok, mys bez ALT normalni blok.
Pro klavesy to zustalo nastaveno podle posledniho pouziti. Vlastne pak staci jen mysi kliknout do textu a blok se prepne na normalni

Options: Reply | Quote | Up ^


#15 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: josefec | Date: 2011-01-04 16:53 | IP: IP Logged

pspad:
Je to obecny problem - lide nectou. Neprectou si ani par radku se zmenami, aby se dozvedeli, co se zmenilo.

Aha. Tak obecný problém to asi je, ale ne ten, který popisujete. smiling smiley Nevšiml jsem si, že seznam změn je od verze 2401 a že vůbec nějaká verze 2401 byla. Její seznam změn jsem tedy nečetl. Jinak si jej pochopitelně čtu.

Options: Reply | Quote | Up ^


#16 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: arxeiss | Date: 2011-01-06 21:33 | IP: IP Logged

Zdravím
Mám problém, když zavřu PSPad, popř mi spadne (což se z nějakého důvodu u předchozí verze stávalo až moc často, ale nebyl jsem schopen zjistit kdy a proč, ani chybové hlášení nebylo žádné...) tak průzkumník, tak já jsem ve složce ve které mám všechny projekty, ale po zavření musím se proklikat znovu. Nevím jestli je to bug, ale líbilo by se mi, kdyby si to pamatovalo kde jsem byl.
Díky

Options: Reply | Quote | Up ^


#17 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2011-01-07 15:25 | IP: IP Logged

A proc si neotevrete projekt z historie? Sipecka vedle tlacitka na otevreni projektu.
Pocet zapamatovanych projektu se da nastavit v nastaveni programu / Prima editace, pokud by vychozi pocet nestacil.

Pripadne je mozne projekt otevrit z formulare Novy soubor (Ctrl+N) / zalozka Drive otevrene

Options: Reply | Quote | Up ^


#18 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: soustruh | Date: 2011-01-08 12:37 | IP: IP Logged

Při ukládání do Windows-1250 na Windows 7 x64 se odstraňuje diakritika u některých písmen, při načítání se diakritika poškozuje. sad smiley Automatické rozpoznávání diakritiky mám zapnuté, ukládání a načítání UTF-8 funguje bez problému… We Windows 7 x86 je také vše v pořádku. smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 2011-01-08 12:49 by soustruh.

Options: Reply | Quote | Up ^


#19 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2011-01-08 15:46 | IP: IP Logged

soustruh:
Při ukládání do Windows-1250 na Windows 7 x64 se odstraňuje diakritika u některých písmen, při načítání se diakritika poškozuje. sad smiley Automatické rozpoznávání diakritiky mám zapnuté, ukládání a načítání UTF-8 funguje bez problému… We Windows 7 x86 je také vše v pořádku. smiling smiley

Ach jo... A ja se snazil i s obrazky:
forum.pspad.com

Options: Reply | Quote | Up ^


#20 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2405) Cesky

Posted by: soustruh | Date: 2011-01-08 15:50 | IP: IP Logged

pspad:
soustruh:
Při ukládání do Windows-1250 na Windows 7 x64 se odstraňuje diakritika u některých písmen, při načítání se diakritika poškozuje. sad smiley Automatické rozpoznávání diakritiky mám zapnuté, ukládání a načítání UTF-8 funguje bez problému… We Windows 7 x86 je také vše v pořádku. smiling smiley

Ach jo... A ja se snazil i s obrazky:
forum.pspad.com

Strašně, ale strašně se stydím a omlouvám. sad smiley :-[

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR