You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 5.5.1 (783) Cesky

PSPad unicode 5.5.1 (783) Cesky

Goto Page: Previous1 2

#11 Re: PSPad unicode 5.5.1 (783) Cesky

Posted by: czahoun | Date: 2023-04-27 12:11 | IP: IP Logged

Hlásím drobnou chybu... Když si rozdělím soubor třeba vodorovně, v jedné části označím text, pak něco upravím ve druhé části (třeba přidám řádek), tak se samozřejmě posune o ten řádek i ta první část, ale neposune se to označení. Dokonce se to dá Ctrl-C zkopírovat, takže to není jen chyba zobrazení.

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 5.5.1 (783) Cesky

Posted by: david.ryba@hjsoft.cz | Date: 2023-05-09 07:10 | IP: IP Logged

Dobrý den. Nefunguje správně barevné schéma. Pokud vyberu tmavý režim obarvuje se jen editační oblast, ale okno zůstává světlé. Dříve fungovalo dobře. Děkuji za Vaši skvělou práci.

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: PSPad unicode 5.5.1 (783) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2023-05-09 07:30 | IP: IP Logged

V menu nastavení / Barvy si vyberte tmavý IDE styl (Carbon, SlateGray, Office dark)

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: PSPad unicode 5.5.1 (783) Cesky

Posted by: ludvik | Date: 2023-11-02 00:30 | IP: IP Logged

Potvrzuji. Sice mám ještě 5.0.7, ale je otravné a nebezpečné.
Ale poklepání to nezpůsobuje. Zato to způsobuje zpomalení práce, protože častěji kontroluji změny k SVN.

ardjuna:
Tak bohužel problém s nahodilým vkládáním podivných znaků do souborů při jejich zavření přetrvává => viz snímek: image

Stává se mi obvykle v okamžiku, kdy mám otevřeno více souborů a některé z nich poklepáním na záložku souboru v záhlaví zavřu.

PS: Používám PSPad 5.5.1 (783) 32-bit.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR