You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Goto Page: Previous1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next

#11 [SPAM] Re:Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: snop | Date: 2008-08-07 09:56 | IP: IP Logged

Jan Fiala napsal(a):

>
> Chytre prepinani zalozek - dozadu to nema smysl, protoze se prepina v pouzitem
> poradi. Nefunguje spravne? Prosim o priklad + popis jak by se to melo chovat
>

stym prepinanim dozadu mate pravdu a teraz som hlbsie preskumal chytre prepinanie a
funguje jak ma, takze sa omluvam.

Ale mam jeden navrh, pri prepinani zalozek, by se mohl zobrazovat ve strede obrazovky
Listbox alebo datagrid, ktery by obsahoval nazvy suboru v presnem poradi jak se budou
prepinat. Tento xxxbox by se zobrazil jen pri prepinani zalozek(po stisku a drzeni klaves
pro prepinani zalozek - v zakladnim nastaveni ctrl+tab a ctrl+F6), co by prispelo ku
sprehladneniu poradia zaloziek a ulahcilo by to orientaciu v projekte.
Prikladam obrazok, ako by to mohlo alebo malo vyzerat:

img134.imageshack.us

> Formatovani CSS - tole je davno hotove (nekdo necte zmeny, ze?) V nastaveni
> pogramu / Nastroje je moznost zapnout vkladani odradkovani
>

No nejaky ten mesic dozadu sme o temto mailovali a pytal som sa Vas ci neplanujete tuto
zmenu, teda pridat odriakovanie a odpisali ste

> Nastavitelne to neni. Bylo to delano tak, aby vysledek odpovidal TopStyle

Takze som nepocital, ze toto bude implementovane(preto som sa oto viacej nezaujimal) a
hopla je. Takze dakujem.

--
sNop
pgp - radeonvmod.ic.cz

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re:Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: snop | Date: 2008-08-07 10:47 | IP: IP Logged

Ted mne zajima proc jsem byl oznaceny jak [SPAM] ?)

--
sNop
pgp - radeonvmod.ic.cz

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: mibi | Date: 2008-08-07 10:50 | IP: IP Logged

Zdravím,
v prvom rade vďaka za super editor.
Bežne používam Eclipse a popri ňom PsPad. Na PsPad som prešiel z UltraEdit-u. V Eclipse som si obľúbil nasledujúce pomôcky.

Kopírovanie celých vyznačených riadkov pomocou Ctrl+Alt+šípka hore alebo dolu (nad alebo pod vybrané riadky) a presun vyznačených ridkov o riadok vyššie alebo nižšie pomocou Alt+šípka hore alebo dolu. Pri kopírovaní a presúvaní pracuje s celými riadkami aj keď je výber od polovičky riadku a hlavne nevyužíva clipboard. Po skopírovaní zostáva vyznačený celý nový text.

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: Re:Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: pspad | Date: 2008-08-07 11:23 | IP: IP Logged

snop:
Ted mne zajima proc jsem byl oznaceny jak [SPAM] ?)

--
sNop
pgp - radeonvmod.ic.cz

Na to bych se zeptal nejakeho vaseho postovniho serveru, ne fora winking smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#15 Re: Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: pspad | Date: 2008-08-07 11:26 | IP: IP Logged

mibi:
Kopírovanie celých vyznačených riadkov pomocou Ctrl+Alt+šípka hore alebo dolu (nad alebo pod vybrané riadky) a presun vyznačených ridkov o riadok vyššie alebo nižšie pomocou Alt+šípka hore alebo dolu. Pri kopírovaní a presúvaní pracuje s celými riadkami aj keď je výber od polovičky riadku a hlavne nevyužíva clipboard. Po skopírovaní zostáva vyznačený celý nový text.

Tohle je specificka vec, ja osobne bych ji treba nevyuzil.
Ale neni problem si pro to nahrat treba makra, popr. to vyresit skriptem. Pokud by byl vetsi zajem (vice uzivatelu), je mozne to dodelat primo jako zakladni funkcnost.

Options: Reply | Quote | Up ^


#16 Re: Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: Kráťa | Date: 2008-08-07 11:51 | IP: IP Logged

Mathias Kodlodot:
tohle predpokladam znas?
www.phdesign.com.au

Včera jsem si to nainstaloval, zdá se, že to bude prima. Dík 427x

--
--------

Třeba to PSPad dávno umí, pouze to neumím já.
Kráťa s vypnutým zvukem

Options: Reply | Quote | Up ^


#17 Re:Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: snop | Date: 2008-08-07 11:57 | IP: IP Logged

Jan Fiala napsal(a):
>
> Tohle je specificka vec, ja osobne bych ji treba nevyuzil.
> Ale neni problem si pro to nahrat treba makra, popr. to vyresit skriptem. Pokud
> by byl vetsi zajem (vice uzivatelu), je mozne to dodelat primo jako zakladni
> funkcnost.
>

No ja takisto pouzivam Eclipse a popri tom PSPad a na tuhle featuru s radkama sem dost
zvykli i kdyz v PSPADe pozuivam pro kopirovani radku CTRL+D(ted nevim ci sem si to
nadefinoval tusim jo), ale vysse zminene features by se urcite hodili, primlouvam za
pridani do jadra.

--
sNop
pgp - radeonvmod.ic.cz

Options: Reply | Quote | Up ^


#18 Re: Re:Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: Ondrej Beran | Date: 2008-08-07 13:39 | IP: IP Logged

snop:
No ja takisto pouzivam Eclipse a popri tom PSPad a na tuhle featuru s radkama sem dost zvykli i kdyz v PSPADe pozuivam pro kopirovani radku CTRL+D (ted nevim ci sem si to nadefinoval tusim jo)

Kdyz pouzivas Eclipse, tak bys mel CTRL+D pouzivat na smazani radku, ne?
tongue sticking out smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#19 Re: Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: Ondrej Beran | Date: 2008-08-07 13:51 | IP: IP Logged

pspad:
Tohle je specificka vec, ja osobne bych ji treba nevyuzil.

Taky jsem si to v Eclipse oblibil a zhusta to pouzivam. Uz jsem o to zadal driv forum.pspad.com.

I kdyz ted jsem si na to nevzpomel - je videt, ze jsem naposledy v Eclipse delal XSD & WSDL a ne kod smiling smiley

pspad:
uzivatelu), je mozne to dodelat primo jako zakladni funkcnost.

Tak prohazovani radku uz v menu mas, takze jako prvni krok by stacilo dat tomu ty spravne hotkeys a casem radek rozsirit na blok + dodelat kopirovani smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#20 Re: Vaše náměty na vylepšení PSPadu

Posted by: pspad | Date: 2008-08-07 15:57 | IP: IP Logged

Ondrej Beran:
Tak prohazovani radku uz v menu mas, takze jako prvni krok by stacilo dat tomu ty spravne hotkeys a casem radek rozsirit na blok + dodelat kopirovani smiling smiley

Ja vim. Jenze ted se to chova tak, ze pokud je oznaceny blok, tak se prehodi poradi radku v bloku a neposouva se blok.
Asi tu funkcnost rozdelim - prehazovani radku ude jedna funkcnost a posouvani radku/bloku nahoru a dolu bude druha funkcnost.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR