You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: český slovník spellcheck

Re: český slovník spellcheck

#1 český slovník spellcheck

Posted by: 4ever | Date: 2019-10-25 18:41 | IP: IP Logged

Prosím o odkaz kde najdu vyexportovaný slovník PSAPadu pro kontrolu pravopisu? Může být i anglický, nejlépe data bez diakritiky. Potřebuju to použít k vygenerování náhodných emailových adres za účelem testování. Hledal jsem na netu a nemohu najít to staré vlákno, kde jsem se na to v minulosti ptal. Našel jsem jen nějaký soubor czech-user-7z na ulozto.cz z roku 2012 ke zpracování (leč jsem nepochopil co jste na tom chtěl gramaticky zpracovat a to by mě taky zajímalo - vypoužíváte v PSPadu nějak ohýbání slov a morfologii?).

Options: Reply | Quote | Up ^

#2 Re: český slovník spellcheck

Posted by: pspad | Date: 2019-10-25 18:44 | IP: IP Logged

Dobrý den

PSPad používá hrubou sílu, takže slovník obsahuje všechny tvary. Tento slovník je ke stažení na stránkách PSpadu, jsou tam i ostatní jazyky.
Slovník pouze základních tvarů slov nemám. Navíc český slovník bude s diakritikou a to e-mailum moc svědčit nebude.

#3 Re: český slovník spellcheck

Posted by: 4ever | Date: 2019-10-25 19:36 | IP: IP Logged

To nevadí, je to jen na test databáze, ne na odesílání internetem.

PS: Nějak to na tom pspad.com nemohu najít. V jakým jazyce je napsaný PSPad, koukám, že jste programoval i v Delphi?

Edited 1 time(s). Last edit at 2019-10-25 19:44 by 4ever.

#4 Re: český slovník spellcheck

Posted by: 4ever | Date: 2019-10-26 14:29 | IP: IP Logged

Tak jsem to už našel. Ono je to tam na té stránce tak blbě skryté pod programem PSPAd dole. Nebylo by lepší tomu dát samostatnou stránku a položku v menu? Snadněji by se to našlo.

#5 Re: český slovník spellcheck

Posted by: Vany | Date: 2019-11-04 08:58 | IP: IP Logged

to by určitě bylo, pokud se se zájmem o spellchecker ozve víc jedinců za rok winking smiley

--
Vany
(PSPad 5.0.2 (341) x32, W10h x64 en/cs)

Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2019 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR