You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Automatické ukončování + reload souboru

Automatické ukončování + reload souboru

#1 Automatické ukončování + reload souboru

Posted by: MartinKK | Date: 2013-05-27 09:12 | IP: IP Logged

Dobrý den,
po delší době bych se chtěl zeptat na moje připomínky z minula forum.pspad.com Mám soubory na serveru Windows Server 2003 a na lokálu mám Windows 8 Pro 64-Bit. Jakmile uložím PHP skript, v prohlížeči dám reload, pak se vrátím do PSPadu tak mi to napíše že soubor byl změněn a jestli ho chci nahrát znovu.
Plus jestli by šlo automatické doplňování rozšířit o dané klávesy.
Díky,
Martin K.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Automatické ukončování + reload souboru

Posted by: pspad | Date: 2013-05-27 10:10 | IP: IP Logged

Podle mne nastane tohle:
jakmile date v prohlizeci reload, web server na soubor sahne a zmeni casove razitko. PSPad si pak mysli, ze se soubor zmenil. Zkuste se na vlastnosti souboru na serveru podivat po ulozeni pred reloadem v prohlizeci a po nem.

Co se tyka klaves, to mi nejak uniklo, omlouvam se. Pokud to bude mozne, pridam to tam.
Neni treba zakladat dalsi temata, staci reagovat v puvodnich, ti mse posunou nahoru.
Nebude zde pak spousta jednoprispevkovych temat s odkazem na dalsi.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Automatické ukončování + reload souboru

Posted by: MartinKK | Date: 2013-05-27 14:49 | IP: IP Logged

Právě že tohle se nestane. Web server ani nemá práva upravit soubor. Čas poslední úpravy je skutečně ten, kdy jsem to ukádal ne kdy jsem provedl reload.
Martin

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR