You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Externí nápověda k PHP

Externí nápověda k PHP

#1 Externí nápověda k PHP

Posted by: MirekSv | Date: 2013-03-28 16:58 | IP: IP Logged

Teď jsem, si všimnul, že když vyberu určitý text, tak se přenese do vyhledávání v chm souboru, ale když použiji externí nápovědu jako url s parametrem %word%, tak tam je stále celé slovo, na kterém stojí kurzor, nikoliv jen ta vybraná část, tak jako u té nápovědy v chm souboru.
A já bych potřeboval, aby se do toho parametru %word% pro url také přenášela jen ta vybraná část.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Externí nápověda k PHP

Posted by: pspad | Date: 2013-03-28 17:42 | IP: IP Logged

Promenna %word% vraci slovo pod kurzorem. Promenna %seltext% vraci oznaceny text.
Pokud chcete prenaset oznaceny text, upravte si adresu k externi napovede.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Externí nápověda k PHP

Posted by: MirekSv | Date: 2013-03-28 20:26 | IP: IP Logged

tak proměnná %seltext% mi nefunguje - mám PsPad 4.5.8 (2453) - jedná se o nápovědu ve zvýrazňovači a tam v helpu je jako jediná proměnná uvedená ta %word% (je tam tedy ještě druhá - cesta k PsPadu %PSPath%, ale ta je z tohoto hlediska nepodstatná)

Edited 1 time(s). Last edit at 2013-03-28 20:33 by MirekSv.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Externí nápověda k PHP

Posted by: MirekSv | Date: 2013-04-02 12:52 | IP: IP Logged

Není mi jasné, proč když jako nápovědu mám chm soubor (kterému žádný parametr nezadávám) to funguje (buď se najde funkce podle slova, na kterém stojí kurzor, nebo se vybraný text dá do vyhledávání v rejstříku chm souboru), ale u nápovědy ve formátu url to nefunguje.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Externí nápověda k PHP

Posted by: Vany | Date: 2013-04-03 08:16 | IP: IP Logged

chápu ten dotaz správně, že si stěžuješ, že neexistuje varianta vyhledávání ve smyslu "pokud není nic vybráno, pošli slovo, na kterém stojí kurzor, pokud je něco vybráno, pošli vybraný text" jako metaznak na způsob %WordOrSelected% ?

--
Vany
(PSPad 5.5.1.812 x32, W10h/p x64 en/cs)

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Externí nápověda k PHP

Posted by: MirekSv | Date: 2013-04-03 10:14 | IP: IP Logged

no takto nějak to funguje u chm souboru a mě by stačilo, kdyby fungovala i ta proměnná %seltext% - to už by se pak dalo rozlišit

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: Externí nápověda k PHP

Posted by: pspad | Date: 2013-05-09 15:04 | IP: IP Logged

Chovani od pristiho builodu bude nasledujici:
pokud je oznaceny text a ten je kratsi nez 1 radek, bude do URL poslan oznaceny text v jinem pripade bude do URL odeslano slovo pod kurzorem jako dosud

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: Externí nápověda k PHP

Posted by: MirekSv | Date: 2013-05-09 18:46 | IP: IP Logged

no mě by nevadila ani ta verze %word% a %seltext% - která pro url nefunguje, pak by si člověk mohl sám vybrat, co použije

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR