You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Open Recent - Neregistruje mnoho otevrenych souboru

Open Recent - Neregistruje mnoho otevrenych souboru

#1 Open Recent - Neregistruje mnoho otevrenych souboru

Posted by: ruthan | Date: 2024-03-24 04:06 | IP: IP Logged

Ahoj,
mam dotaz, muj nejvetsi soucasny problem s PsPadem je, ze neregistruje v nabidce Open Recent, spoustu ze souboru, ktery jsem editovat.
Nevim, jestli je k tomu nekde nejaky nastaveni, ale ja otviram casto textaky, pres dropbox iconu a posledni editovane soubory a mam PsPad associovany s *.txt.. v nabidce neco je, ale ne vsechno. Notepad++ v tomhle funguje "normalne" na stejnem stroji..

Docet jsem se, ze by se to melo zapisovat do Recent.ini, nemam ho read only nebo tak..
Windows 10 a posledni normal build -775, ale tohle je neco jak se PsPad chova docela dlouho..

Primo v adresari s Pspadem mam Recent.ini ale to se jak se zda nekryje s tim co se zobrazuje, takze je to asi pro portable verzi..

Pak je taky otazka, jak se Pspad chova, kdyz crashe, jestli jsou Recent up to date..

Edited 3 time(s). Last edit at 2024-03-24 04:16 by ruthan.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Open Recent - Neregistruje mnoho otevrenych souboru

Posted by: pspad | Date: 2024-03-25 04:48 | IP: IP Logged

Opravoval jsem to v posledni developer verzi.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR