You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: Monitorovanie schránky - pridanie nových fukcií

Re: Monitorovanie schránky - pridanie nových fukcií

#1 Monitorovanie schránky - pridanie nových fukcií

Posted by: AD7 | Date: 2023-11-12 16:44 | IP: IP Logged

Zdravím,
monitorovanie schránky v PSPade používam celkom často. A uvítal by som rozšírenie možností o tieto funkcie:

- pridanie tlačítka "Kopírovať všetko" + vhodnej klávesovej skratky (používam pre skopírovanie a vloženie do inej aplikácie)

- pridanie tlačítka "Vložiť všetko" + vhodnej klávesovej skratky, aby som priamo z editora mohol tam vložiť všetok obsah (skopíruje všetko a v editore vloží na aktuálnu pozíciu)

- posun vybratej položky(položiek) o pozíciu nahor, nadol (ak medzi zachytenými súvisiacimi položkami niečo je a chcem ich mať pokope)

- klávesovú skratku pre "Zmazať všetko", alebo ide nejak v súčasnom PSPad-e nastaviť?

- a celkom by sa mi hodila funkcia autosave(automatického uloženia) obsahu okna monitorovanie schránky pri ukončení PSPad-u/uzavretí okna monitorovania, napr. tam kde je súbor PSPad.INI a mohol by sa volať PSPadClb.INI (resp. PSPadMon.INI) (aktivovanie tejto funkcionality v dialógu nastavania programu. Pri novom otvorení okna monitorovania schránky resp. spustení PSPad-u a otvorení okna monitorovania schránky by sa dialóg spýtal - Obnoviť posledný obsah okna monitorovania schránky?) To by bolo úplne perfektné.

Díky.
Velké díky.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Monitorovanie schránky - pridanie nových fukcií

Posted by: pspad | Date: 2023-11-12 17:43 | IP: IP Logged

Pridam do seznamu práce

Konecne jsem zkompiloval vsechny komponenty pod Delphi 12, overil, ze jde zkompilovat i PSpad a ted budu chvili zkoumat, zda to nekde nepada.

Edited 1 time(s). Last edit at 2023-11-12 17:44 by pspad.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Monitorovanie schránky - pridanie nových fukcií

Posted by: pspad | Date: 2023-11-15 08:08 | IP: IP Logged

V dalsim buildu bude mozne pomoci Drag/Drop v seznamu prehazovat polozky
Pres Shift+Ctrl+A (nebo tlacitko an toolbaru) bude mozne oznacit vsechny polozky

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR