You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: Dokola chybové hlášky

Re: Dokola chybové hlášky

Goto Page: 1 2 Next

#1 Dokola chybové hlášky

Posted by: JardaB | Date: 2021-04-15 16:56 | IP: IP Logged

Zdravím,

1. aktivační link po registraci do fóra přišel v nesmyslné podobě forum.pspad.com

2. A co mě trápí nejvíce, nekonečné chybové hlášky při práci v pspad. Mám verzi 5.0.6 64b. na win 10. Při práci často naskočí chybové hlášení a program buď spadne, nebo zamrzne bez uložení práce. Občas to nastane při ukládání, občas jen při změně aktivní záložky.

Odkaz na jednu hlášku zde: rybniksudkov.cz

Za hodinu práce jich dostávám běžně 10 - 20. Pspad jsem používal na W7 5 let bez jediné chyby.. tohle je psychoooo.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: pspad | Date: 2021-04-15 17:38 | IP: IP Logged

5.0.6 byla aktualizovaná 8.4. Jakou verzi máte?
Používal jste 32b verzi, která je stabilnější, v 64b verzi se stále ladí chyby.

64b verze byla vynucená uživateli, za mne u tohoto typu aplikace nemá smysl. Ale všichni najednou začali instalovat 64b verzi.

Ten error log potřebuji do mailu.
Ten link na aktivaci účtu je v pořádku, co se vám na něj nezdá? Pokud by v pořádku nebyl, účet by nebyl aktivní a vy byste sem psát nemohl.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: JardaB | Date: 2021-04-15 18:05 | IP: IP Logged

Těch error hlášek mám za hodinu desítky, tedy vám je mohu přeposílat dokola. Verzi programu si vždy vybírám dle verze mého systému. Tak dalece tomu nerozumím.
Všechny je tedy budu posílat na mail.

Ten link nefungoval, přepsal jsem ho a poté se teprve provedla aktivace.

register.php?4,approve=69cb600311684

jsem přepsal na:

register.php?approve=69cb600311684

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: pspad | Date: 2021-04-15 18:40 | IP: IP Logged

Ja jsem na zaslany link kliknul a oznamilo mi to, ze je ucet aktivovany. Nic jsem na nem neupravoval. Protoze denne pribyvaji uzivatele, asi v tom problem nebude.

Pouzivate opravdu verzi z 8.4.?

V menu napoveda muzete verzi kdykokiv zkontrolovat.

64b program ma vyhodu pouze v tom, ze nema omezeni na velikost pameti, jako ma 32b program. Jinak se nelisi.

Z logu v mailu bych vrtzi poznal, takto se musim stale dokola ptat.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: JardaB | Date: 2021-04-16 07:22 | IP: IP Logged

Ano prosím, je tam 8.4.2021. Zkusím si nainstalovat 32b verzi a uvidíme...

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: David Grudnik | Date: 2021-04-16 08:07 | IP: IP Logged

JardaB:
2. A co mě trápí nejvíce, nekonečné chybové hlášky při práci v pspad. Mám verzi 5.0.6 64b. na win 10. Při práci často naskočí chybové hlášení a program buď spadne, nebo zamrzne bez uložení práce. Občas to nastane při ukládání, občas jen při změně aktivní záložky.

Nevím, zda se jedná o stejnou chybovou hlášku, ale i já s tímto mám problém. Dříve to dělalo při opakovaném porovnávání dvou neuložených souborů, ale nyní to je častější. Používám 5.0.7 (586) 32b.

Jakmile znovu nastane, pošlu.

David

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: pspad | Date: 2021-04-16 08:16 | IP: IP Logged

Ve foru je k dispozici 5.0.7 (593), kde jsem opravoval hodně problémů se zavíráním souborů, přepínáním záložek apod. Takže ta verze by pomoct měla.

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: JardaB | Date: 2021-04-16 09:47 | IP: IP Logged

Vyzkouším a dám vědět...

Options: Reply | Quote | Up ^


#9 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: JardaB | Date: 2021-07-08 10:06 | IP: IP Logged

Opravdu nevím, co dělám špatně, ale za mě je tato aplikace v současné době naprosto nepoužitelná. Program stále padá, přepisuje mi nebo vkládá nesmyslné znaky. Už se bojím otevřít více oken a pracovat najednou na více skriptech, protože jak spadne jedno, shodí to vše a ještě to přepíše nějaké znaky. Za hodinu mi to spadne i 10x a to je trochu moc myslím. Poté musím v kodu hledat znaky, které mi to přepsalo na nesmysly. Nechápu asi jen to, že pod Win 7 sem s tímto programem jel léta bez problémů.

Options: Reply | Quote | Up ^


#10 Re: Dokola chybové hlášky

Posted by: pspad | Date: 2021-07-08 10:31 | IP: IP Logged

Jaká verze? Poslední 5.0.7?
U několika uživatelů byl narušený PSpad.INI, což způsobovalo problémy. Včerejší build by měl zvládnout PSpad.ini v případě problémů opravit.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: 1 2 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR