You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: Funkcia podčiarkovania prístupových klávesov

Re: Funkcia podčiarkovania prístupových klávesov

#1 Funkcia podčiarkovania prístupových klávesov

Posted by: Restorator | Date: 2019-04-06 21:04 | IP: IP Logged

Zdravím

V systéme Windows 7 Ultimate 64-bit SP1 mám zapnutú funkciu Podčiarkovať klávesové skratky a prístupové klávesy (Ovládací panel > Centrum zjednodušenia prístupu > Uľahčiť používanie klávesnice), ale prístupové klávesy mi PSPad zobrazuje len v hlavných položkách menu, t.j. Súbor, Projekt atď. (v rozbalených hlavných položkách menu už nie). Vo všetkých ostatných programoch sa mi prístupové klávesy zobrazujú správne v celom prostredí programu.

Keď si v Ovládacom paneli vypnem vyššie uvedenú funkciu a použijem kláves Alt pre dočasné zobrazenie prístupových klávesov, tak sa v PSPade zobrazia všetky správne.

Chcem sa preto uistiť, či ide o chybu v programe PSPad.

--
PSPad 5.0.2 (321), OS: Win 7 Ultimate, 64-bit, SP1

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Funkcia podčiarkovania prístupových klávesov

Posted by: pspad | Date: 2019-04-06 21:44 | IP: IP Logged

Dobry den. Tuto funkci si ridi komponenta menu. Pro podtrzeni submenu je nastaveno dynamicke generovani tzv. Hotkey. Pro hlavni polozky je to nastaveno napevno.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR