You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Posun v kódu s CTRL

Posun v kódu s CTRL

#1 Posun v kódu s CTRL

Posted by: maerlyn | Date: 2017-02-20 06:14 | IP: IP Logged

Dá se v PSPADu nastavit, aby při posunu v kódu (CTRL + šipka vpravo) skočil kurzor na začátek tagu (před závorku) a ne dovnitř? mám za to, že jsem to kdysi tak měl nastavené, ale po přeinstalaci na nové win jsem toto nastavení ztratil...

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Posun v kódu s CTRL

Posted by: pspad | Date: 2017-02-20 06:26 | IP: IP Logged

Dobrý den. Nevím o tom, že bych v tomto směru něco měnil ani mě nenapadá žádné nastavené, které by to mohlo ovlivnit.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Posun v kódu s CTRL

Posted by: maerlyn | Date: 2017-02-20 07:51 | IP: IP Logged

kdysi dávno jsem to řešil a někdo mi poradil úpravu v nastavení, nějaké klíčové znaky, nebo tak nějak (jen co si vzdáleně pamatuju) a pak to fungovalo tak, že při posunu pomocí CTRL + pravá šipka kurzor zastavoval před ostrou závorkou (<) nebo před pomlčkou, ap.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Posun v kódu s CTRL

Posted by: maerlyn | Date: 2017-02-20 08:26 | IP: IP Logged

našel jsem na staré flešce (že mě to nenapadlo dřív) starší verzi PSPADu a nastavený je tak, že kurzor po CTRL + pravá šipka zastaví před ostrou závorkou (funguje to i po zaktualizování na novou verzi, hurá), nebo i před pomlčkou... akorát tedy netuším, kde to v nastavení najdu, jedině že si snad otevřu oba PSPADy a budu porovnávat nabídky smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Posun v kódu s CTRL

Posted by: pspad | Date: 2017-02-20 08:26 | IP: IP Logged

Ale to muselo být v uživatelském zvýrazňovači. Tam jdou definovat součásti slov.

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Posun v kódu s CTRL

Posted by: pspad | Date: 2017-02-20 08:28 | IP: IP Logged

maerlyn:
našel jsem na staré flešce (že mě to nenapadlo dřív) starší verzi PSPADu a nastavený je tak, že kurzor po CTRL + pravá šipka zastaví před ostrou závorkou (funguje to i po zaktualizování na novou verzi, hurá), nebo i před pomlčkou... akorát tedy netuším, kde to v nastavení najdu, jedině že si snad otevřu oba PSPADy a budu porovnávat nabídky smiling smiley

Poslete mi pspad.ini z te flashky

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: Posun v kódu s CTRL

Posted by: maerlyn | Date: 2017-02-20 08:43 | IP: IP Logged

odesláno

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR