You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Falešná detekce změny v otevřeném souboru - Zmena casu????

Falešná detekce změny v otevřeném souboru - Zmena casu????

Goto Page: Previous1 2

#11 Re: Falešná detekce změny v otevřeném souboru - Zmena casu????

Posted by: pspad | Date: 2016-10-31 19:23 | IP: IP Logged

Tohle jsou zaznamy v LOGu. User ID je GUID uzivatele, ktery je pro kazdeho uzivatele na kazdem pocitaci jiny.
Ja jsem psal o zprave (message), kterou systém posílá aplikacím. Případně o systémové události, něco jako tohle:
msdn.microsoft.com

Na ryclé hledání jsem nic pořádného nenašel, mimo příjem zprávy WM_TIMECHANGE a jako reakci na ni zjišťovat, zda náhodou nedošlo ke změně času v souvislosti s DST.

Je zábavné vidět, kolik času se stráví s problémem, který nastane pouze za specifických okolností max. 2x do roka, navíc bez jakýchkoliv následků a výsledkem čeho by měla být jen jiná hláška programu winking smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: Falešná detekce změny v otevřeném souboru - Zmena casu????

Posted by: lazna | Date: 2016-11-01 07:48 | IP: IP Logged

pspad:
Tohle jsou zaznamy v LOGu. User ID je GUID uzivatele, ktery je pro kazdeho uzivatele na kazdem pocitaci jiny.
Ja jsem psal o zprave (message), kterou systém posílá aplikacím. Případně o systémové události, něco jako tohle:
msdn.microsoft.com

Ja Vas varoval ze jsem neprogramator winking smiley

Quote:
Je zábavné vidět, kolik času se stráví s problémem, který nastane pouze za specifických okolností max. 2x do roka, navíc bez jakýchkoliv následků a výsledkem čeho by měla být jen jiná hláška programu winking smiley

Neznaleho (me) to muze vydesit a pak zbytecne patra co mu mohlo pres vikend prepsat vsechny soubory sad smiley Puvodne jsem myslel na nejaky malware, uklidnil jsem se az kdyz me napadlo ze se v nedeli menil cas. A to bylo za necele dva dny potom, ted si vemte ze k tomu nekdo prijde az za tejden ci pozdeji, to uz si na nejakej cas vubec nevzpomene. Pak muze travit hodiny tim, aby zjistil jestli se obsah souboru ve skutecnosti zmenil ci nikoliv.

Ovsem chapu ze pspad je nejspis predevsim programatorsky nastroj a programatorovi to asi muze dojit i bez spravne hlasky....

L.

BTW: Na ten zvyraznovat Win scriptu taky nekdy mrknete?

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: Falešná detekce změny v otevřeném souboru - Zmena casu????

Posted by: pspad | Date: 2016-11-01 08:04 | IP: IP Logged

Co se tyka MS Scriptu, urcite se podivam. Uz se pomalu zase k vyvoji dostavam.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR