You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Pořadí zvýrazňovačů

Pořadí zvýrazňovačů

#1 Pořadí zvýrazňovačů

Posted by: aleskva | Date: 2014-02-08 22:57 | IP: IP Logged

Je nějaká možnost, jak změnit pořadí zvýrazňovače?
Radši popíšu na příkladu:
1. Přidám si vlastní zvýrazňovač
2. V nastavení zvýrazňovačů jej přidám místo <not assigned>
3. Teď je však úplně dole. Když chci vytvořit nový soubor v tomto zvýrazňovači, musím v dialogovém okénku Nový soubor rolovat až dolů.
Často se mi také stává, že v tom dialogovém okénku hledám nějaký klasický formát pěknou dobu, protože nejsou vůbec seřazeny nějak rozumně.
Jestli nejde změnit pořadí, nešlo by to do PSPadu přidat v další verzi? Ještě mě napadlo, že by PSPad sám měnil pořadí podle toho, jak často edituji v daném zvýrazňovači...

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Pořadí zvýrazňovačů

Posted by: vbr | Date: 2014-02-08 23:25 | IP: IP Logged

aleskva:
Je nějaká možnost, jak změnit pořadí zvýrazňovače?
Radši popíšu na příkladu:
1. Přidám si vlastní zvýrazňovač
2. V nastavení zvýrazňovačů jej přidám místo <not assigned>
3. Teď je však úplně dole. Když chci vytvořit nový soubor v tomto zvýrazňovači, musím v dialogovém okénku Nový soubor rolovat až dolů.
Často se mi také stává, že v tom dialogovém okénku hledám nějaký klasický formát pěknou dobu, protože nejsou vůbec seřazeny nějak rozumně.
Jestli nejde změnit pořadí, nešlo by to do PSPadu přidat v další verzi? Ještě mě napadlo, že by PSPad sám měnil pořadí podle toho, jak často edituji v daném zvýrazňovači...

Zdravim,
nejsem si jisty, jestli jde menit poradi (nekdy by se to mozna hodilo), kazdopadne se ale pro zprehledneni nabidky daji deaktivovat nepouzivane typy - tj. zrusit zaskrtnuti v seznamu
Nastaveni: Nastaveni zvyraznovacu.

vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Pořadí zvýrazňovačů

Posted by: pspad | Date: 2014-02-09 07:34 | IP: IP Logged

A ja dodam, ze i kdyz jsou nezaskrtnute a tudiz se nenabizi pro nove soubory apod. PSPad s nimi stale pracuje, takze bude zvyraznovat syntaxi i pro neaktivni zvyraznovace.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Pořadí zvýrazňovačů

Posted by: aleskva | Date: 2014-02-09 09:37 | IP: IP Logged

vbr:
Zdravim,
nejsem si jisty, jestli jde menit poradi (nekdy by se to mozna hodilo), kazdopadne se ale pro zprehledneni nabidky daji deaktivovat nepouzivane typy - tj. zrusit zaskrtnuti v seznamu
Nastaveni: Nastaveni zvyraznovacu.

pspad:
A ja dodam, ze i kdyz jsou nezaskrtnute a tudiz se nenabizi pro nove soubory apod. PSPad s nimi stale pracuje, takze bude zvyraznovat syntaxi i pro neaktivni zvyraznovace.

Děkuji, to mě nenapadlo. Tak aspoň takhle to vyřeším...

Edited 1 time(s). Last edit at 2014-02-09 09:37 by aleskva.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR