You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: zvyrazneni tabu aktualniho textoveho okna

Re: zvyrazneni tabu aktualniho textoveho okna

#1 zvyrazneni tabu aktualniho textoveho okna

Posted by: vbr | Date: 2015-08-17 12:38 | IP: IP Logged

Zdravim,
vsiml jsem si aktualni upravy zvyrazneni aktualniho tabu na inverzni barvu popisku (ve 4.6.0 2669), bohuzel ale stejne jako predchozi reseni nahrazuje budto rucni vybarveni nebo typove podle zvyraznovace.
Na jednom z pocitacu stale pouzivam verzi 4.5.9 2600, ktera zde ma podtrzeni, a musim rict, ze mi tohle prijde funkcne nejlepsi a nejinformativnejsi, zachovava se soucasne i pripadne vybareveni vlastniho tabu. Pamatuju si ale na nesouhlasne reakce ve foru po zavedeni teto funkce, ktere vedly k soucasnym resenim.
Chtel bych se zeptat, jestli by neslo alternativne podprovat i drivejsi podtrzeni (treba pres "Special settings" s vychozim nynejsim stavem.? Myslim, ze staci drive pouzita moznost s cernym tenkym podtrzenim, alternativou by byla uzivatelsky nastavitelna jedna barva, pripadne treba dopocitana inverzni barva k aktualnimu vybarveni vlastniho tabu, to uz ale asi neni potreba.
Z jinych programu mi podobne reseni vyhovuje treba ve FreeCommanderu (i kdyz nastavitelnost gradientu uz myslim neni nezbytna...).

Dekuju za zvazeni, je mi jasne, ze je to urcita komplikace, i ze je takovy pozadavek asi v mensine (aspon v ramci uzivatelu aktualni betaverze "viditelnych" na foru).
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: zvyrazneni tabu aktualniho textoveho okna

Posted by: pspad | Date: 2015-08-18 10:43 | IP: IP Logged

V další verzi bude pridan parametr MarkCurrentFileTab=0/1
Tento parametr zpusobi "podtrzeni" aktualni záložky cerne/bile na zaklade barvy pozadi.

Vypnout HighlightCurrentFileTab a zapnout MarkCurrentFileTab.
Parametr se ve specialsettings objevi po ulozeni parametru

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: zvyrazneni tabu aktualniho textoveho okna

Posted by: vbr | Date: 2015-08-18 17:35 | IP: IP Logged

Moc dekuju! Takhle je to myslim flexibilni pro vsechna uziti i nynejsi zvyrazneni.
zdravim,
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR