You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > Re: PSPad unicode 5.0.7 (687) Cesky

Re: PSPad unicode 5.0.7 (687) Cesky

Goto Page: Previous1 2

#11 Re: PSPad unicode 5.0.7 (687) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2021-10-29 10:20 | IP: IP Logged

Pytlík:
Zjistil jsem další věc: Jedná se o nastavení zvýrazňovačů, v mém případě TakeCommand.ini, tedy "vlastní" zvýrazňovač. Nezvýrazňoval párové závorky uvnitř dvojitých uvozovek. Bylo to nastavením zvýrazňovače, problém byl, že nešlo nastavit DoubleQuote=0. Tento řádek, jakmile se udělá z PSPadu pokus nastavit ho do nuly, tak se vymaže, což PSPad bere jako DoubleQuote=1 a nelze to změnit. Tento řádek se musí doplnit ručně.

Tam je to udělané tak, že v případě, že nejsou žádné další metody pro string - apostrof nebo opačný apostrof, tak se nastaví pro řetězec aspoň uvozovky.
Doplním při ukládání, aby bylo možné uložit bez jakýchkoliv řetězců

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 5.0.7 (687) Cesky

Posted by: Joe @ Whale | Date: 2021-10-29 20:41 | IP: IP Logged

pspad:
Zkuste zkontrolovat recent.ini, zda neni poskozeny. K to.u mohlo v 5.0.6 dojit a pri pokusu o zapis pak nasleduje vyjimka.

Děkuji za informaci. Podíval jsem se na něj a na první pohled nevidím žádné poškození, obsah vypadá jako běžné INI a soubor je v kódování UTF-8 s BOM. Aktualizoval jsem na nový dev build 689. Vyzkouším jestli to znovu vyvolám (teď jsem po každém zavírání jednotlivého souboru restartoval PSPad a nečekal na AV).

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR