You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

#1 PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2018-02-22 19:46 | IP: IP Logged

Odkazy ke stažení (5,4 MB):
www.fosshub.com
pspad.poradna.net
PSPad 64 bit verze - náhled bez podpory skriptování. Archiv obsahuje pouze EXE. Nejprve pouřijde 32b verzi a následně přepište EXE.
pspad.poradna.net

Tento archiv obsahuje pouze změněné soubory, proto:
1. Stáhněte si a nainstalujte poslední plnou verzi programu (můžete použít i portable verzi).
2. Přepište existující soubory obsahem tohoto archivu

Změny od verze 5.0.0 (261):

Novinky:
Perl zvýrazňovač - částečná implementace zvýraznění 'q' funkce
Oracle zvýrazňovač - částečná implementace zvýraznění 'q' funkce
Otevřít soubor z internetu pracuje s HTTPS
OpenSSL knihovny aktualizovány na verzi 1.0.2n

Opravy:
Perl - oprava špatného zvýraznění závorky v případě, že se v kódu nacházela escapovaná závorka

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

Posted by: Pytlík | Date: 2018-02-23 15:50 | IP: IP Logged

PSPad (x64, 32-bitovou verzi jsem nezkoušel) se mně pokaždé otevře tak, že jsou lišty nástrojů ve dvou řádcích. Je to chyba, nebo to mám špatně nastavené? Zkoušel jsem najít, čím by to mohlo být, ale nic jsem nenašel. Předchozí verze to nedělaly.
Nemohu se zbavit dojmu, že to tu už kdysi bylo...

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2018-02-23 16:41 | IP: IP Logged

To je zpusobeno tim asynchronnim zvetsenim na maximalizovane okno. V posledni verzi Delphi embarcadero neco podelalo - kdyz otevru okno rovnou maximalizovane, tak prestanou fungovat zpravy.
Osobne jsem par panelu povypinal - menu zobrazit, protoze jsem je nikdy nepouzival. Tim se to da obejit.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

Posted by: Pytlík | Date: 2018-02-23 17:40 | IP: IP Logged

Děkuji, co se dá dělat.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2018-02-23 18:46 | IP: IP Logged

Pytlík:
Děkuji, co se dá dělat.

Počkat, než najdu způsob, jak to dát do pořádku. Možnost otevření dalších souborů, když byl PSPad maximalizovaný mělo vyšší prioritu než zarovnání panelu.

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: PSPad unicode 5.0.0 (266) Cesky

Posted by: Pytlík | Date: 2018-02-23 20:01 | IP: IP Logged

Jasně, ani na chvíli nepochybuji, že si s tím poradíš. Holt se objevil nový problém a občas chvíli trvá, než člověk najde řešení (a kdyby ne - tak se s tím srovnám).

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR