You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > Re: PSPad unicode 4.5.7 (2445) Cesky

Re: PSPad unicode 4.5.7 (2445) Cesky

#1 PSPad unicode 4.5.7 (2445) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2012-04-09 17:09 | IP: IP Logged

Odkazy ke stažení (2,7 MB):
pspad.siliconhill.cz
pspad.cincura.net

Tento archiv obsahuje pouze změněné soubory. Správná cesta pro získání plné funkčnosti:
1. Stáhněte si a nainstalujte poslední plnou verzi programu
2. Přepište existující soubory obsahem tohoto archivu

Změny od verze 4.5.7 (2441):

Novinky:
přetažení obrázku do HTML kódu jej při držení CTRL vloží přímo jako Base64 - nyní i z průzkumníka souborů v PSPadu
CSS highlighter - přidány chybějící atributy

Opravy:
C++ průzkumník kódu - problém s __fastcall

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: PSPad unicode 4.5.7 (2445) Cesky

Posted by: michal.kolesa | Date: 2012-04-09 17:55 | IP: IP Logged

Poděkujte Honzovi, že o státní svátek vydal novou verzi.

Já Honzovi už soukromě poděkoval.

Vy pracující, už asi víte, že pracovat o státní svátek je jako pracovat v normální den, protože díky letošní novele zákoníku práce se už nedávají příplatky za noční, víkendy, svátky.

--
S pozdravem

Michal Kolesa
''.phorum_html_encode('michal.kolesa@seznam.cz').''
michalkolesa.funsite.cz je psán v PSPadu)

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: PSPad unicode 4.5.7 (2445) Cesky

Posted by: ino | Date: 2012-04-12 18:16 | IP: IP Logged

Po několika buildech jsem si upgradnul a byl jsem dost potěšen:
- přetažení obrázků jako BASE64 - super!
- zamknutí posuvníků u výběru barvy - co já se s tím vždycky natrápil..., přitom stačilo požádat na správném místě - super!

Ještě otevřu téma chování zamknutých posuvníků z minulého buildu:
- teď se to chová jinak vlevo a jinak vpravo:
nastavím-li barvu např. na 10%,30%,50%, zamknu posuvníky, chytnu je za prostřední zelený, a pojedu pomalu doprava, tak se při nárazu modrým začnou zbylé dva přibližovat, kdežto při nárazu rudým se všechny tři posuvníky vynulují (a to je v tento moment asi to nejhorší, co mohlo nastat).

Mně by se líbilo, to co jsi navrhoval, tedy aby po naražení kterého koliv posuvníku zůstalo nastavení roztečí zachováno (nešlo s nimi v daném směru už hýbat).

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: PSPad unicode 4.5.7 (2445) Cesky

Posted by: ino | Date: 2012-04-12 18:43 | IP: IP Logged

Ještě jedna drobnost:
pokud mám spuštěný PSPad s cmd přepínačem /N, tak nefunguje volání PSPadu jako externího editoru z WinSCP.
(ve WinSCP mám PSPad nastavený jako externí editor klasicky pomocí "C:\Program Files\PSPad\PSPad.exe" !.!
když dám F4 pro edit souboru, tak se "nic" nestane, jen se na chvilku změní kurzor myši).
Pokud mám alespoň jednu instanci PSPadu spuštěnou normálně, tedy be N parametru, tak se soubor bezproblému otevře pro editaci.

Jakoby PSPad s N přepínačem nepřijímal žádná volání, i když je to právě jediná spuštěná instance PSPadu.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR