You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 Next

#11 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2009-11-15 08:22 | IP: IP Logged

Take dekuji za opravu JS smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2009-11-16 19:53 | IP: IP Logged

PetrH:
Mel bych prosbu o rozsireni funkce "Hledat/nahradit v souborech".

Momentalne jsou pri hromadnem nahrazovani v souborech ignorovany soubory ktere maji nastaven atribut "jen pro cteni".

Slo by do teto funkce pridat volbu ktera by umoznovala zahrnout i takoveto soubory?

Dekuji

PSpad by v takových souborech hleda, ale nenahrazuje, pokud je soubor nastaven "jen pro čtení"

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2009-11-17 13:17 | IP: IP Logged

pspad:
PSpad by v takových souborech hleda, ale nenahrazuje, pokud je soubor nastaven "jen pro čtení"

Asi ano. Ale at uz tak anebo tak (podrobne jsem to opravdu nezkoumal), vysledek je ten ze takove soubory jsou z hromadneho nahrazovani vynechany.
Neslo by tedy pridat volbu ktera by to umoznila?
Pokud je totiz takovych souboru hodne, je postup obsahujici navic zmeny jejich atributu zdlouhavejsi a mene primocary.

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: ino | Date: 2009-12-09 09:11 | IP: IP Logged

ahoj,
narazil jsem na způsob jak sestřelit PSPad pomocí rychlého hledání (Ctrl+E).

Jak na to:
- otevřu nový dokument
- vložím do něj text v hranatých závorkách, například[Hotclick Popup Menu]
- stisknu Ctrl+E
- stisknu Ctrl+V - hledání mi najde výskyt textu v závorkách (po sem je vše jak má být)
- a teď ať udělám cokoliv (kliknu kamkoliv do textového pole, stisknu Any key ), tak mi PSPad spadne s následující hláškou:
---------------------------
New2.txt
---------------------------
Access violation at address 00623165 in module 'PSPad.exe'. Read of address 00000364.
---------------------------
OK
---------------------------

Pokud ještě ve žlutém vyhledávacím políčku umažu druhou závorku pomocí backspace, nebo hledám bez ní, tak to PSPad ustojí a nespadne.

No, a když PSPad přežije první pád, tak potom můžu hledat cokoliv a už to ustojí.

Options: Reply | Quote | Up ^


#15 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2009-12-28 20:56 | IP: IP Logged

Nepodarilo se mi to nasimulovat

Options: Reply | Quote | Up ^


#16 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: vbr | Date: 2009-12-28 21:19 | IP: IP Logged

Pri popsanem postupu mi v nekolika pripadech (nepravidelne) k zatuhnuti editoru doslo.
Bohuzel se i zacyklil prompt s chybovym hlasenim, takze se nebylo mozne dostat k chybovemu logu.
Zde aspon screenshot s viditelnym zacatkem vypisu

image

vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#17 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2009-12-29 04:49 | IP: IP Logged

Mozna to zalezi i na konfiguraci PSPadu. At se snazim, jak se snazim, nedari se mi.
Muzu dostat PSPad.INI od nekoho, kdo ma tento problem?

Options: Reply | Quote | Up ^


#18 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: ino | Date: 2009-12-29 10:35 | IP: IP Logged

pspad:
Mozna to zalezi i na konfiguraci PSPadu. At se snazim, jak se snazim, nedari se mi.
Muzu dostat PSPad.INI od nekoho, kdo ma tento problem?

Hmm, tak jsem to zkousel i se smazanym configurakem a chova se to porad stejne - PSPad spadne do stavu, jak jej zachytil i vbr.
Napada me jedna vec: torzo bugreportu je v anglictine, ackoliv mam nastaveny cesky preklad. Mam Eng WinXP s ceskym prostredim. Kazdopadne ini posilam pres PM.

- blbost, nemam nastaveny cesky preklad. Uz si pletu anglictinu s cestinou yawning smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 2009-12-29 10:41 by ino.

Options: Reply | Quote | Up ^


#19 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: vbr | Date: 2009-12-29 19:37 | IP: IP Logged

pspad:
Mozna to zalezi i na konfiguraci PSPadu. At se snazim, jak se snazim, nedari se mi.
Muzu dostat PSPad.INI od nekoho, kdo ma tento problem?

Pri dalsich pokusech se mi jevi, ze na obsahu hledaneho retezce nezalezi. Momentalne se mi pad dari celkem konsistentne nasimulovat takto:
- nove spustit PSPad
- do prazdneho okna noveho souboru vlozit libovolny text na prvni radku (treba jen jedno pismeno)
- zkopirovat tento radek do schranky
- Ctrl+E
- Ctrl+V
- kursorova sipka doprava (pripadne temer cokoliv jineho, prokliknuti mysi do editoru ...)
...

Pad takto nastane pouze pri prvnim vyvolani inkrementalniho hledani po spusteni programu, pokud se pritom hned napoprve hleda cely obsah okna editoru - vlozenim ze schranky do hledaciho okna (u viceznakovych retezcu toho jinak nejde dosahnout; pri jednoznakovem ale dochazi k padu take jen po jeho vlozeni pres schranku.
Pouzivam verzi 4.5.5 (2374) XPp, SP3, ceske; stejnym zpusobem mi ale pada i 4.5.4 (2356).
zdravim

vbr

Edited 1 time(s). Last edit at 2009-12-29 19:40 by vbr.

Options: Reply | Quote | Up ^


#20 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2374) Cesky

Posted by: ino | Date: 2009-12-29 21:50 | IP: IP Logged

vbr:
Pad takto nastane pouze pri prvnim vyvolani inkrementalniho hledani po spusteni programu, pokud se pritom hned napoprve hleda cely obsah okna editoru - vlozenim ze schranky do hledaciho okna (u viceznakovych retezcu toho jinak nejde dosahnout; pri jednoznakovem ale dochazi k padu take jen po jeho vlozeni pres schranku.
Pouzivam verzi 4.5.5 (2374) XPp, SP3, ceske; stejnym zpusobem mi ale pada i 4.5.4 (2356).
zdravim

vbr

Ano, dulezita informace je "po spusteni programu" a "vlozeni celeho radku ze schranky".

Mimochodem, podarilo se mi vycucnout fail log. Posilam jej opet pomoci PM.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR