You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

#1 PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2009-09-27 19:58 | IP: IP Logged

Odkazy ke stažení (2,1 MB):
pspad.cincura.net
pspad.siliconhill.cz

Poznámky k použití aktualizace:
CAB archiv obsahuje pouze PSPad.EXE a jazykové soubory. Přepište existující soubory z poslední plné verze

Změny od verze 4.5.4 (2357):

Nové věci:
FTP klient zobrazuje vždy '..'
HTML preview se aktualizuje i při uložení editovaného souboru
Průzkumník kódu pro Progress - přidána struktura TEMP tabulek
Průzkumník kódu pro ABB rapid - přidány Traps
Aktualizována knihovna JCL - detekce procesoru, OS
Nová klíčová slova ve zvýrazňovači pro Progress
Program si pamatuje velikost okna s šablonami kódu i mezi spuštěním programu
Odebrání souboru z projektu (Shift+Ctrl+Del) je aktivní pouze v případě, že kurzor je v okně projektu

Opravy:
neukládala historie souborů, otevřených z internetu v rozbalovacím seznamu
ošetření vyjímky při uzavření souboru změněného na pozadí
pohyb v FTP pomocí šipek - nutnost kliknutí poprvé 2x na šipku dolů
vyjímka při přepnutí do HEX módu, pokud konce řádků nebyly DOS a byl označený celý text
otevírání textových souborů dvojklikem z projektu
upozorňování na změnu souboru
FTP - nebylo možné vypnout náhodné střídání příkazů

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: miki | Date: 2009-09-29 14:27 | IP: IP Logged

Díky za nový build.

Hlásím problém se zvýrazňovačem syntaxe pro JavaScript - začnu-li string, znaky správně zezelenají, ale zůstanou zelené všechny až do konce řádku, bez ohledu na ukončující apostrof/uvozovky. Na novém řádku je to již OK, ale je-li string víceřádkový, na novém řádku již není zelený a řádek zezelená až po ukončujícím apostrofu/uvozovce.

Windows 7 SP3, processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T9600 @ 2.80GHz 2790 MHz, 4027MB RAM

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: MartinKK | Date: 2009-10-14 11:51 | IP: IP Logged

Mám problém, po nakopírování nové verze mi nefunguje Automatické odsazení. Na novém řádku je kurzor vždy na začátku a ne pod začátkem předchozího řádku.
Předtím to fungovalo, nastavené to je dobře.
Martin

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2009-10-14 12:25 | IP: IP Logged

v posledním buildu je implementována nová verze komponenty editoru, ve ktere je bohuzel tato chyba.

Již to mám u sebe opraveno, opravu jsem poslal i autorum komponenty. Předpokládám, že tento víkend vydám další build.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: eter | Date: 2009-10-28 12:19 | IP: IP Logged

Ja bych měl v tomto buildu, taky problém nezobrazuje mi to odlišnou barvou párových znaků sad smiley V konfiguraci mám nastavenou jinou barvu. Tak nevím jestli přibyla možnost to někde jinde vypnout než Nastavení/Editor1 zvýrazňovat souvisejicí závorky.

A ještě jakmile zapnu monitor schránky, tak v jakékoliv jinné aplikaci, když dám uložit něco do clipboardu, tak vyběhne chyba appliacation error, Cannot open clipboard. Mužu poslat Error log, dělá mi to vždy.

Diky

Edited 2 time(s). Last edit at 2009-10-28 12:29 by eter.

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2009-10-28 13:41 | IP: IP Logged

eter:
Ja bych měl v tomto buildu, taky problém nezobrazuje mi to odlišnou barvou párových znaků sad smiley V konfiguraci mám nastavenou jinou barvu. Tak nevím jestli přibyla možnost to někde jinde vypnout než Nastavení/Editor1 zvýrazňovat souvisejicí závorky.

A ještě jakmile zapnu monitor schránky, tak v jakékoliv jinné aplikaci, když dám uložit něco do clipboardu, tak vyběhne chyba appliacation error, Cannot open clipboard. Mužu poslat Error log, dělá mi to vždy.

Diky

jaky zvyraznovac?

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: eter | Date: 2009-10-28 14:06 | IP: IP Logged

pspad:
eter:
Ja bych měl v tomto buildu, taky problém nezobrazuje mi to odlišnou barvou párových znaků sad smiley V konfiguraci mám nastavenou jinou barvu. Tak nevím jestli přibyla možnost to někde jinde vypnout než Nastavení/Editor1 zvýrazňovat souvisejicí závorky.

A ještě jakmile zapnu monitor schránky, tak v jakékoliv jinné aplikaci, když dám uložit něco do clipboardu, tak vyběhne chyba appliacation error, Cannot open clipboard. Mužu poslat Error log, dělá mi to vždy.

Diky

jaky zvyraznovac?

No že mi barevně zobrazuje párovou závorku.

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2009-10-28 14:31 | IP: IP Logged

eter:
No že mi barevně zobrazuje párovou závorku.

Takže ječtě jednou. O jaky zvyraznovac jde? jaky programovaci jazyk?

Options: Reply | Quote | Up ^


#9 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2370) Cesky

Posted by: eter | Date: 2009-10-28 14:37 | IP: IP Logged

pspad:
eter:
No že mi barevně zobrazuje párovou závorku.

Takže ječtě jednou. O jaky zvyraznovac jde? jaky programovaci jazyk?

Ok omlouvám se neveděl jsem, že je to závislé na použitém zvýrazňovači jde o C/C++. Jsem myslel, že barevné odlišení párových závorek není závislé na žádném zvýrazňovači.

Tak jsem zkoušel třeba Foxpro,Fortran,Java,Perl,PHP a tam mi to opravdu chodí grinning smiley HTML,INI taktéž nejde

Edited 1 time(s). Last edit at 2009-10-28 14:57 by eter.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR