You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 Next

#11 Re: F11

Posted by: Vany | Date: 2007-07-17 12:00 | IP: IP Logged

tak to se mi taky chova jinak, nez bych cekal.

edituji html soubor, dam F10 pro nahled, pak F11 pro roztazeni a ono ejhle, zmaximalizovalo se okno editoru, nikoli nahledu... to tak byt ma?

WinXP SP2 cs

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Posted by: michal.kolesa | Date: 2007-07-17 12:01 | IP: IP Logged

> Na české kontrole gramatiky (ne pravopisu) pracovala >univerzita. Zkoušl jste si někdy někdo pustit v novém

Jaký je rozdíl mezi kontrolou pravopisu a gramatiky z hlediska programátora ?

>Wordu kontrolu gramatiky?

Word nemám

>Já sám nejsem schopný tohle ve volném čase >naprogramovat.

Četl jsem, že jste šéf vývoje, to znamená, že jen nařídíte co kdo bude dělat a pak si "dáte nohy na stůl" - obrazně řečeno smiling smiley

--
S pozdravem

Michal Kolesa
''.phorum_html_encode('michal.kolesa@seznam.cz').''
michalkolesa.funsite.cz je psán v PSPadu)

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Posted by: Vany | Date: 2007-07-17 12:31 | IP: IP Logged

hehe, tak tenhle post me fakt pobavilwinking smiley

pravopis vs gramatika - trochu zavadejicim pojmem prelozene pojmy v MS Wordu. Prvni se pouziva pro kontrolu preklepu ve slovech (kontrola, zda je slovo ve slovniku, tj. je zname), druhy pro kontrolu spravnosti vetne stavby (tj. zda jsou carky ve vete, kde byt maji, apod.).

sef vyvoje - vzhledem k tomu, ze PSPad ma jedineho vyvojare, tak ma pan Fiala nekolik mnoho roli, ktere zastava on sam jakozto jedina fyzicka osoba, takze ano, p.Fiala jako sef vyvoje rozda praci svym vyojarum a pak hodi kopyta na stul a ruce za hlavu, nicmene tym vyvojaru obsazenych opet p.Fialou se vrha do reseni problemu, ktere jim sef zadal...grinning smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Posted by: michal.kolesa | Date: 2007-07-17 14:09 | IP: IP Logged

>sef vyvoje - vzhledem k tomu, ze PSPad ma jedineho >vyvojare, tak ma pan Fiala nekolik mnoho roli, ktere >zastava on sam jakozto jedina fyzicka osoba, takze ano, >p.Fiala jako sef vyvoje rozda praci svym vyojarum a pak >hodi kopyta na stul a ruce za hlavu, nicmene tym >vyvojaru obsazenych opet p.Fialou se vrha do reseni >problemu, ktere jim sef zadal...grinning smiley

Myslel jsem když p. Fiala šéfuje ve firmě Prog-Soft.

Z vlastní zkušenosti vím, že nařídit práci sám sobě je těžší než nařídit praci druhým smiling smiley

Pan Fiala příjde před 6. do práce, tam už stojí pracovníci v řadě. Pracovník který má ten den službu tak vystoupí z řady a řekne: "Pracovní skupina ... je nastoupená k zahájení prace v počtu ... Chybí ... Hlášení podává ...".Pak pan Fiala řekne: "Děkuji zařaďte se". a pokračuje v oznámění co se bude ten den dělat. Ve 14:00 si zaměstanci zase nastoupí a každý ukáže svou dnešní odvedenou práci. Pokud ji někdo odfláknul, tak musí zůstat "po práci" a opravovat, dodělávat, ... A pokud je vše v pořádku, tak pan Fiala řekne: "Nashledanou" a všichni odejdou domů. Druhý den, se to opakuje nanovo.

--
S pozdravem

Michal Kolesa
''.phorum_html_encode('michal.kolesa@seznam.cz').''
michalkolesa.funsite.cz je psán v PSPadu)

Options: Reply | Quote | Up ^


#15 PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Posted by: Restorator | Date: 2007-07-19 07:06 | IP: IP Logged

Asi ste v tomto buildu vela chyb nenasli, ked sa tema zvrhla tymto smerom. Tak uz len skompilovat novu ostru verziu ... nie ? winking smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#16 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Posted by: Zivan | Date: 2007-07-20 12:29 | IP: IP Logged

Aktualizoval jsem program PSPad (stahnuti cab souboru a prepsani novych souboru) a nasel jsem zrejme par chyb, ktere predtim nenastavaly:

1) Po zobrazeni HTML stranky v prohlizeci a ukonceni prohlizeni vyskakuje hlaska o ulozeni provedenych zmen.

2) Chapu spravne, ze podle pripony se ma automaticky pri startu volit spravne zvyrazneni? U souboru s javascriptem mi to nechodi. V nastaveni zvyraznovacu je u javascriptu nastavena spravna maska *.js

Options: Reply | Quote | Up ^


#17 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-07-22 07:23 | IP: IP Logged

1. nezmeni soubor nejaky jiny program?

2. jake jmeno zvyraznovace se ukaze ve stavovem radku uprostred po otevreni .JS? Podivejte se do nastaveni programu / Multizvyraznovac a pripadne zruste zaskrtnuti pro otevirani JS v multizvyraznovaci.

Options: Reply | Quote | Up ^


#18 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2269) Cesky

Posted by: Zivan | Date: 2007-07-23 08:45 | IP: IP Logged

1. Podle me nezmeni. Pridam napr. mezeru do kodu, kliknu na ikonu zobrazeni v HTML prohlizeci. Hned to zavru a vyskoci hlaska o ulozeni. Vzal jsem EXE soubor verze 2263 a ten to nehlasi.

2. Vyreseno, v nastaveni jsem vypnul HTML multizvyraznovac pro javascript smiling smiley

Edit:
Mozna to bude tim, ze je to MULTI-zvyraznovac. Ale minimalne pro JS se chova zvlastne (posun zavorky) - viz obrazek www.ukazto.com

Edited 3 time(s). Last edit at 2007-07-23 09:14 by Zivan.

Options: Reply | Quote | Up ^


#19 F10

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2007-07-23 11:58 | IP: IP Logged

F10 má otevřít náhled web stránky, to se stane, ale další F10 by mělo náhled zavřít a to už se nestane, můžete to někdo potvrdit?

Stránku pak lze zavřít jedině přes křížek vpravo nahoře.

Edited 1 time(s). Last edit at 2007-07-23 11:58 by Mathias Kodlodot.

Options: Reply | Quote | Up ^


#20 Re: F10

Posted by: Cody | Date: 2007-07-23 12:31 | IP: IP Logged

Potvrzuji F10 nezavírá.

--
Cody [Bloxxter]

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR