You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.3 (2253) Cesky

PSPad unicode 4.5.3 (2253) Cesky

#1 PSPad unicode 4.5.3 (2253) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-01-24 20:57 | IP: IP Logged

Odkaz ke stažení: pspad.cincura.net (1.7 MB)

Poznámky k použití aktualizace:
CAB archiv obsahuje pouze PSPad.EXE a jazykové soubory. Přepište existující soubory z poslední plné verze

Změny od verze 4.5.3 (2250):

Nové věci:
po uzavření souboru je nastaven pracovní adresář na adresář PSPadu. Tím se uvolní adresář se souborem - je možné jej smazat.
při ukončení se nebude testovat existence dříve otevřených souborů, v některých případech se zpomalilo ukončení programu
přidán nový typ pro průzkumníka kódu: ftAHK pro AutoHotkey
přepínání záložek pomocí menu Okno jde vždy postupně bez ohledu na nastavení "Chytré přepínání"
nová volba v nastavení programu - zavírat soubor dvojklikem na záložce
rozšířen VHDL průzkumník kódu

Opravy:
další úpravy FTP klienta pro VMS a BS2000
nepřístupná kontrola pomocí TiDy
seřazení obsahu souboru s vypuštěním duplicit pro ASCII režim
oprava Perl zvýrazňovače
funkce inputText vracela hodnotu, i po stisku Storno
průzkumník kódu pro COBOL
ošetřeno zacyklení přeformátování XML
Ctrl+R v HTML náhledu znovunačetlo dokument

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2253) Cesky

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2007-01-25 12:44 | IP: IP Logged

V natavení programu je místo

Program - vzhled, chování
Program - 1, 2

a místo

Editor - chování, nastavení
Editor - 1, 2

Je to tak schválně?

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2253) Cesky

Posted by: Naith | Date: 2007-01-25 12:45 | IP: IP Logged

Otestoval jsem novou verzi na zachytavání LOGu. Bohužel problem nezmizel. Pořád se při zobrazování kouše. Při této příležitosti bych se chtěl zeptat, jak se vizuálně má projevit zatržení/neztržení "Sledovat prubeh kompilace v LOGu" LOG okně? Ptám se proto, že mi přijde tento přepínač nemá, alespoň vizuálně, žádný efekt.

Doplnění: Problém se netýká zobrazení souboru logu, ale zachytavání výstupu programu. Můj kompilátor žádný log soubor nevytváří.

Edited 1 time(s). Last edit at 2007-01-25 13:06 by Naith.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2253) Cesky

Posted by: .::]|DEAD|[::.Screamer | Date: 2007-02-02 14:25 | IP: IP Logged

zjistil jsem jednu malou chybku, po skryti a znovuzobrazeni nastrojoveho panelu nefunguje F2 pro zobrazeni/skryti panelu nastroju (i ty nazvy sou trochu zvlastni, vezte ze panely nastroju jsou ty tlacitka nahore, nastrojovy panel je ten vlevo, pro navstevniky co to nevi), pomuze bud prepnout na jiny program a zpet napriklad, nebo taky skryt a znovu zobrazit log atd..

na uvodni strance odkazuje link porad na tu starou verzi (2250)

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR