You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 4 Next

#11 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-12-25 18:07 | IP: IP Logged

tiiifek:
Dal jsem to ke známému na serveru, říkal, že ten screenshot tam bude asi do konce prázdnin. sad smiley

Na podobne veci je vhodny nejaky free hosting obrazku, jako napr:
imageshack.us

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2006-12-27 11:05 | IP: IP Logged

Kontrola HTML přes TiDy je nefunkční...

Pravděpodobně pouštíte PSPad přes zástupce a ten nemá v properties v kolonce "Start in:" vyplněno "C:\Program Files\PSPad editor"

Je potřeba si udělat nového zástupce nebo to doplnit do stávajícího.

Uff trvalo mi to skoro půl hodiny smiling smiley

Nevím to jistě, ale mám pocit, že to chybí už v instalačce PSPadu

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: thiiifek | Date: 2006-12-27 22:06 | IP: IP Logged

Mathias Kodlodot:
Pravděpodobně pouštíte PSPad přes zástupce a ten nemá v properties v kolonce "Start in:" vyplněno "C:\Program Files\PSPad editor"

Pravda, děkuji za odpověď. Je to k nevíře, ale funguje to. Nicméně je tu stále ona otázka - proč PSPad po nainstalování a spouštění skrze zástupce bezvadně funguje (popř. otevřením kliknutím na WWW stránku a zobrazit zdroj), ale po čase fungovat přestane. sad smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2006-12-28 08:48 | IP: IP Logged

4 thiiifek
A používáte PSPad doma nebo v práci v doméně?
Nemůže se stát, že při přihlášení do Win vám asociaci s View Source "přešlehne" doménová politika? Nebo pošlete postup jak se k tomu dopracujte.

4 PSPad
Zkoušel jsem to včera ve VMWaru a v exe instalačce ten parametr v shortcutu pravdu není ("Start in:" vyplněno "C:\Program Files\PSPad editor")
Ve verzi 2241, 2246, 2247 to bez něj ještě funguje, ale od verze 2249 ne, TiDy je neaktivní.

Options: Reply | Quote | Up ^


#15 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: thiiifek | Date: 2006-12-28 11:11 | IP: IP Logged

Mathias Kodlodot:
A používáte PSPad doma nebo v práci v doméně?
Nemůže se stát, že při přihlášení do Win vám asociaci s View Source "přešlehne" doménová politika? Nebo pošlete postup jak se k tomu dopracujte.

PSPad používám výhradně na svém notebooku s jedním uživatelem. Windows XP Prof. CZ

Options: Reply | Quote | Up ^


#16 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: pettrr | Date: 2007-01-01 16:19 | IP: IP Logged

Nevim, ale mozna spatne funguje preklapovani mezi zalozkama..

Kdyz stisknu CTRL + SHIFT + TAB tak to preklapuje asi dobre na tu predchozi zalozku, ale kdyz stiknu jen CTRL + TAB (o kterym myslim ze by melo byt opacne k tomu predchozimu) tak to prehazuje taky na predchozi zalozku, ale jeste obcas v nejakem divnem poradi.

a podle helpu to ma fungovat takhle tak asi nekde bude chyba:
CTRL+Tab další okno
SHIFT+CTRL+Tab předchozí okno

Bylo to i v predchozi verzi, ale pisu to sem.

Options: Reply | Quote | Up ^


#17 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: David Grudnik | Date: 2007-01-01 16:40 | IP: IP Logged

Pravděpodobně máte zapnuté "chytré přepínání". Pak se pomocí ctrl+tab
přepínáte mezi záložkami v tom pořadí, jak jste na ně klepli myší. Viz
help přizpůsobení programu - nastavení programu / program - chování

--
David

Options: Reply | Quote | Up ^


#18 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: pettrr | Date: 2007-01-02 06:50 | IP: IP Logged

David Grudnik:
Pravděpodobně máte zapnuté "chytré přepínání". Pak se pomocí ctrl+tab
přepínáte mezi záložkami v tom pořadí, jak jste na ně klepli myší. Viz
help přizpůsobení programu - nastavení programu / program - chování

--
David

Ano, mel jsem zapnute "chytre prepinani" ale spis jsem chtel upozornit na to ze CTRL+SHIFT+TAB prepina zalozky jinak nez CTRL+TAB. Jako ze podle me jedno pouziva to chytre prepinani, ale druhe uz ne.

Options: Reply | Quote | Up ^


#19 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: Naith | Date: 2007-01-03 12:21 | IP: IP Logged

U tohoto a předešlého sestaveni jsem narazil na problém se zachytáváním výstupu kompilátoru do LOG okna. Velice často se zachytávání zasekne a už nejde nijak obnovit/resetovat/cokoliv, tlačítko kompilace je zšedlé a u kurzoru jsou přesýpačky. Původně jsem si myslel, že se kompilace zasekla, ale ta proběhne v pořádku. Jediné co vetšinou pomůže je ukončít a znovu nahodit PSPad. Kompilator je Borland C++. Testoval jsem i různé nastavení parseru logu , ale bez účinku.

Options: Reply | Quote | Up ^


#20 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-01-03 12:36 | IP: IP Logged

Naith:
U tohoto a předešlého sestaveni jsem narazil na problém se zachytáváním výstupu kompilátoru do LOG okna. Velice často se zachytávání zasekne a už nejde nijak obnovit/resetovat/cokoliv, tlačítko kompilace je zšedlé a u kurzoru jsou přesýpačky. Původně jsem si myslel, že se kompilace zasekla, ale ta proběhne v pořádku. Jediné co vetšinou pomůže je ukončít a znovu nahodit PSPad. Kompilator je Borland C++. Testoval jsem i různé nastavení parseru logu , ale bez účinku.

Doporucuji vypnout v Nastaveni programu/Program-chovani
[]Sledovat prubeh kompilace

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 4 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR