You are here: PSPad forum > Bug report / Hlášení chyb > Re: kodovani webove stranky fora - po prihlaseni

Re: kodovani webove stranky fora - po prihlaseni

#1 kodovani webove stranky fora - po prihlaseni

Posted by: vbr | Date: 2016-09-28 09:22 | IP: IP Logged

Zdravim,
doufam, ze se nejedna o "falesny poplach" kvuli chybe v mych nastavenich prohlizecu, ale forum PSPadu se mi ted nejakou dobu zobrazuje se spatnym kodovanim znaku (napr. ceske diakriticke znaky rozlozene kvuli "nepochopenemu" kodovani utf-8: "Diskuzní fórum o editoru PSPad v češtině. ...", - pouziva se windows 1252 - to ale asi muze byt zavisle na prohlizeci; rucnim nastavenim utf-8 se zobrazeni opravi.
Nekdy se objevuje i chybove hlaseni php v zahlavi:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/pspad.com/public_html/forum/index.php:4) in /home/www/pspad.com/public_html/forum/include/users.php on line 179
(doufam, ze neni problem s uvedenim informace sem, ale vzhledem k tomu, ze ji zobrazuje primo web, snad nejde o nic k utajeni...)

Zminene problemy se neprojevuji pred prihlasenim na stranky fora, tam je kodovani v poradku.

Zdravim a preju klidnejsi svatecni den,
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: kodovani webove stranky fora - po prihlaseni

Posted by: pspad | Date: 2016-09-28 16:28 | IP: IP Logged

Zkoušel jsem v několika prohlížečích, včetně staré opery a vše bylo OK.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: kodovani webove stranky fora - po prihlaseni

Posted by: vbr | Date: 2016-09-29 00:39 | IP: IP Logged

Diky za overeni,
pokud se to nevyskytuje nikomu jinemu, bude asi problem v nastavenich nekde u me.
Ja vidim spravne kodovani v Opere 12, Firefoxu a IE; spatne pak v nove Opere, Chromu a Otteru, ona chybova hlaska php je ale videt vsude.
(nepamatuju si uz ale,kde jsem pripadne nastavil kodovani stranky rucne a zustalo pripadne pro adresu zapamatovane.)
Jeste neco zkusim overit,
zdravim,
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: kodovani webove stranky fora - po prihlaseni

Posted by: pspad | Date: 2016-10-01 17:35 | IP: IP Logged

Nasel jsem problem. Ukazovalo se to pouze v nejakem pripade, kdy se to nejak castecne nacetlo. Snad uz by to melo byt v poradku.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: kodovani webove stranky fora - po prihlaseni

Posted by: vbr | Date: 2016-10-01 18:50 | IP: IP Logged

Diky za rychlou opravu,
ona chyba se mi uz taky neprojevuje.
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR