You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: "Barva záložky…"

Re: "Barva záložky…"

#1 "Barva záložky…"

Posted by: Nikoloki | Date: 2021-08-01 08:34 | IP: IP Logged

"Barva záložky…" - jak má fungovat? Já jsem si jich pár obarvil a čekal jsem, že je to napořád, ale po znovuotevření projektu je obarvení fuč. Mě by se docela hodilo při předělávání programu do novější verze, když se mi v projektu staré a nové záložky jmenují stejně a potřeboval bych podle barvy okamžitě rozlišit, která je která - ale pořád je obarvovat?

P.S. Drobnost k tomuto zadávání příspěvků: nešlo by změnit TabOrder tak, aby za "Subject" byl "text příspěvku" a ne smajlíky? Já DOSový Borlandový dinousaurus na všechno neberu myšáka a ještě někdy používám tabulátor smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: "Barva záložky…"

Posted by: pspad | Date: 2021-08-01 08:59 | IP: IP Logged

Zdravím
Jaká verze programu?
Barva záložky je uložena, pokud je povoleno Uložení stavu souboru v nastavení programu / Soubory
Záložka se ukládá pro konkrétní soubor na konkrétní cestě. Pokud se soubor jmenuje stejně a je uložený jinde, barva záložky se na něj nevztahuje.

Barva záložky může být nastavena i na úrovni zvýrazňovače - např. PHP soubory jednou barvou, CSS jinou atd. To se nastavuje v nastavení zvýrazňovačů - barvy

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: "Barva záložky…"

Posted by: Nikoloki | Date: 2021-08-01 11:47 | IP: IP Logged

Díky, to je ono. Verze 5.0.6, ale že permanentnost barvy záložky bych měl hledat v "Nastavení programu | Adresáře a soubory | Zapamatovat stav souboru" mi moje věkem zteřelá intuice nějak nenapověděla smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: "Barva záložky…"

Posted by: pspad | Date: 2021-08-01 12:32 | IP: IP Logged

Barva zalozjy se musi nekde ukladat, stejne jako dalsi informace o souboru - pozice apod. Pokud neni zapamatovani stavu povoleno, neni kam zalozku ulozit a obnovit pri pristim spusteni

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR