You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: Skin

Re: Skin

Goto Page: 1 2 3 Next

#1 Skin

Posted by: Maty | Date: 2017-11-21 13:51 | IP: IP Logged

Krásný den,
rád bych se zeptal jestli jde nějak změnit skin (desing) celého pspadu. Třeba na něco takového (https://github.com/ChrisKempson/Tomorrow-Theme).

Děkuji Vám za Vaše rady.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Skin

Posted by: pspad | Date: 2017-11-21 14:10 | IP: IP Logged

Nastavení zvýrazňovačů - dole schema . vybrat a Load.
Ale protože to dělají lidé a nepoužívají všechny zvýrazňovače, tak bude potřeba to doladit

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Skin

Posted by: AD7 | Date: 2017-11-22 14:11 | IP: IP Logged

Bolo by fajn mať tieto témy v PSPad.

Neurobil by niekto prevod?

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Skin

Posted by: pspad | Date: 2017-11-22 15:25 | IP: IP Logged

Převod není třeba, už se na to koukám.
Skiny jsou podporovány nativně, takže není třeba tam něco takového podstrkávat externě.
Jen to musím celé projít, odchytat, dořešit věci jako vykreslování záložek souborů, nastavování barev v okně editoru atd.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Skin

Posted by: AD7 | Date: 2017-11-23 15:42 | IP: IP Logged

Inak na tej stránke sa odkazujú na novší projekt -
github.com

i keď moc múdry z toho nie som.. sad smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Skin

Posted by: AD7 | Date: 2018-04-25 12:39 | IP: IP Logged

Je to nejakom "nádejnom/publikovateľnom" stave?

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: Skin

Posted by: pspad | Date: 2018-04-25 12:57 | IP: IP Logged

Zkoušel jsem to, ale přidání skinu zruší zpracování zpráv - skin si vše odchytává a přestala fungovat spousta věcí. Zpracování se musí přesunout na vyšší úroveň před skin a to je spousta práce.
Takže sice mám černou verzi, která v nastavení umožňuje zvolit skin, ale zatím to není připraveno k vydání.

image

Součástí verze 5 jsou i přednastavení barev PSPad light a PSPad dark, kde jsem se pokusil nadefinovat styly pro všechny jazyky.

Edited 1 time(s). Last edit at 2018-04-25 12:58 by pspad.

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: Skin

Posted by: AD7 | Date: 2018-04-25 13:19 | IP: IP Logged

Krása.

Keď už bude s tým toľko roboty... nenaskytla by sa tam možnosť automatického prepínania denný/nočný režim (teda medzi dvoma vybranými skinmi), postačí asi len pri štarte PSPad-u. Ešte to asi veľa "editorov" nepodporujem ale aspoň nejaká vízia. smiling smiley

Edited 1 time(s). Last edit at 2018-04-25 13:20 by AD7.

Options: Reply | Quote | Up ^


#9 Re: Skin

Posted by: Rybka | Date: 2020-05-21 06:54 | IP: IP Logged

pspad:

Součástí verze 5 jsou i přednastavení barev PSPad light a PSPad dark, kde jsem se pokusil nadefinovat styly pro všechny jazyky.

Kde mohu najít toto přednastavení barev PSPad light a PSPad dark?
Nainstalovala jsem si poslední verzi portable verze PSpad 5.0.3(337) - 09/02/2020 a toto nastavení nemohu nikde najít. Všechny programy a OS Windows 10 mám nastavené na tmavý vzhled a světlý vzhled PSPadu mi vadí a zatím drží u konkurenčního programu.
Dovedu si změnit pouze pozadí a barvu textu, ale už se mi nedaří změnit úplně všechny lišty, jako to máte v tom printscreenu.

Options: Reply | Quote | Up ^


#10 Re: Skin

Posted by: pspad | Date: 2020-05-21 07:06 | IP: IP Logged

Nastaveni zvyraznovacu - nacist barevne schema

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: 1 2 3 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR