You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > batch files - návěští

batch files - návěští

#1 batch files - návěští

Posted by: lazna | Date: 2022-06-19 08:01 | IP: IP Logged

Hodil by se mi u batch fajlů nejaky nastroj na praci a návěštími:label

Dělám ted na scriptu, který jich obsahuje desítky a začínam se v tom ztrácet. Hodil by se třeba výpis jejich [abecdne razeneho] seznamu po stisknutí nějaké klav. zkratky, ted to delam ve vedlejsim okne pomoci

findstr /B /R ":[a-z]" script.cmd | sort

ale to neni uplne komfortni.

Taky by se hodil vypis seznamu opustenych funkci, takovych ktere nejsou odnikud volany. vetsinou nejaky historicky pozustatek. A taky naopak by se hodil seznam volanicall :labelfunkce ktera neexistuje [preklep a pod.]

Mozna to nejak jde soucasnymi nastroji, ale ja to nenasel.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: batch files - návěští

Posted by: lazna | Date: 2022-07-03 08:38 | IP: IP Logged

Tak jsem (po deseti letech prace s PSpadem) objevil "Průzkumník kódu" Jeste uplne presne nevim jak se s tim pracuje, ale uz jsem narazil na mnozstvi prikazu 'set' v seznamu 'calls'. Je to pravdepodobne proto, ze pomerne masivne pouzivam syntaxi 'call set .........' ale tady se nejedna o navesti nybrz o jiny druh pouziti call ss64.com

O volani navesti jde jen v pripade ze retezec za call zacina dvojteckou 'call :label'

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR