You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Projektové taby

Projektové taby

#1 Projektové taby

Posted by: kwil | Date: 2021-03-22 16:56 | IP: IP Logged

Pracujem paralelne na viacerých projektoch a veľmi by mi pomohlo, keby sa dali otvorené súbory zgrupiť do nejakých projektových tabov (master tabs). Napr. subor-1, subor-2, subor-3 patri do Projekt-1 a subor-4 a subor-5 patri do Projekt-2. Ked kliknem na "master tab" Projekt-1, vidim len taby pre subor-1, subor-2, subor-3. Ked kliknem na Projekt-2 vidím taby súborov subor-4 a subor-5. Všetko je ale otvorené naraz, len je to "graficky" oddelené týmy Projektovými (alebo master) tabmi. Za normálnych okolností mám v každom projekte otvorených rádovo do 8 súborov a pracujeme naraz maximálne na troch projektoch.

Viem že existuje projekt, aj ho používam, len je to pre mňa málo flexibilné, nevidím časy modifikácie súborov, keď pribudne súbor musím refreshovať štruktúru a v posledných 7 dňoch mi projekt viackrát prestal fungovať (posielal som dnes aj nejakú chybu) a žiadnu inú funckionalitu projektu vlastne ani nepotrebujem. Mám projekty v Laravel a Wordpress a synchronizácia týchto štruktúr aj chvíľu trvá a možno spôsobuje aj problémy, keďže sú to v prípade Laravel rádovo tisícky súborov.

Takže kebyže mám možnosť grupovania súvisiacich súborov bez použitia celého modulu projekt, bolo by to super smiling smiley Možno sa nájdu aj viacerí fandovia tohto prístupu, že pracujem len priamo s fyzickou štruktúrou súborov na disku.

Dík

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Projektové taby

Posted by: pspad | Date: 2021-03-22 17:15 | IP: IP Logged

Tak pouzijte slozky v projektu a do projektu si to pres zalozky otevrenych souboru pretahnete manualne.
Projekt pak bude slouzit jen jako uschovna na odkazy souboru, se kterymi pracujete.

Synchronizovat jdou jen urcite typy souboru, neni nutne sychronizovat a natahat do projektu komplet vsechny soubory.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR