You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Dotykova obrazovka - chovani pri posouvani prstem

Dotykova obrazovka - chovani pri posouvani prstem

#1 Dotykova obrazovka - chovani pri posouvani prstem

Posted by: intel | Date: 2021-02-18 13:20 | IP: IP Logged

Zdravim,
mozna to tu jiz zaznelo, ale nenasel jsem hledanim klicovych slov. Drive PSPad pri posouvani prstem na dotykovem monitoru posouval obsah editovaneho souboru, nyni v novych verzich oznacuje blok z textu pro kpirovani/upravy misto posouvani obsahu dokumentu nahoru/dolu. Jak lze toto zmenit?

Diky za odpovedi

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Dotykova obrazovka - chovani pri posouvani prstem

Posted by: pspad | Date: 2021-02-18 13:48 | IP: IP Logged

Dobrý den

Abych pravdu řekl, netuším. Budu muset sehnat někde dotykovou obrazovku, abych to vyzkoušel. Zřejmě to souvisí s novou verzí vývovojového prostředí.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Dotykova obrazovka - chovani pri posouvani prstem

Posted by: intel | Date: 2021-02-19 11:07 | IP: IP Logged

Diky,
neni to smrtelny problem, ale snizil se mi v nove verzi komfort prace s kodem smiling smiley a verim, ze se naopak najdou lide, kterym toto vyhovuje.

Pro srovnani napriklad MS Office funguji jako stary PSPad v dokumentech se dotykem listuje, ale zase LibreOffice v nich se obsah oznacuje jako ted v novem PSPadu, je to tedy asi silne otazka vkusu "vyvojoveho" tymu smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Dotykova obrazovka - chovani pri posouvani prstem

Posted by: pspad | Date: 2021-02-19 11:16 | IP: IP Logged

V jaké verzi to fungovalo a ve které už to nefunguje?
Zkusím se s tím poprat.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Dotykova obrazovka - chovani pri posouvani prstem

Posted by: intel | Date: 2021-02-22 09:53 | IP: IP Logged

V teto verzi to jeste bylo ok: pspad503cz (stazena z webu pspad.com 24.3.2020) mozna i v nejake pozdejsi, ale instaloval jsem pak az pspad504cz a v tom uz zlobilo a taktez v pspad505b557

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR