You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Vlozenie slovnika .DIC

Vlozenie slovnika .DIC

#1 Vlozenie slovnika .DIC

Posted by: Bruno | Date: 2021-01-21 09:44 | IP: IP Logged

Ahoj, prosim viete mi poradit:
stiahol som si slovnik na opravu pravopisu a ma koncovku .DIC, podla navodu som ho rozbalil a ulozil do adresara: \ PSPad \ Spell \, a tu potrebujem pomoct, neviem anglicky, aj ked som si program prepol do anglictiny tak som tam nikde nenasiel, tak ako sa v navode na stranke uvadza: Potom choďte do Options / Orthogrphic options ... a vyberte jeden z nainštalovaných slovníkov. Ten ORTHOGRPHIC som nikde nenasiel. Preklikal som to hore dole....Prosim o radu: Ako aktivujem ten slovnik DIC co som tam vlozil? Dakujem velmi pekne za pomoc. Ps: program mam prepnuty do cestiny prave, ak by ste ma prosim navigovali tak aby tam tie vyrazy existovali v tom programe PSPad.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Vlozenie slovnika .DIC

Posted by: pspad | Date: 2021-01-21 10:57 | IP: IP Logged

Menu nastaveni / kontrola pravopisu a tam si vyberete jazyk slovniku.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Vlozenie slovnika .DIC

Posted by: Bruno | Date: 2021-01-22 10:45 | IP: IP Logged

Dakujem moc, teraz to islo. Vcera to neslo, nezobrazoval sa tam ten slovnik....sa domnievam, ze aplikacia PSPad potrebovala restartovanie PC aby sa tam ten subor DIC zobrazil a bola moznost ho vybrat. Inak si to vysvetlit neviem. Dakujem

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR