You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > refresh obrazovky

refresh obrazovky

Goto Page: 1 2 Next

#1 refresh obrazovky

Posted by: 4ever | Date: 2019-09-26 06:49 | IP: IP Logged

Používám PSPad často s Chromem v49 (mám Win XP takže novější verzi nenainstaluji). Ten Chrom dělá problém v tom, že když přepnu do jiné aplikace, která neprovádí refresh tak se mi nezobrazí program. Přepnu se sice do PSPadu, ale nevidím kód. Musím kvůli tomu přepínat do Firefoxu, který provede refresh obrazovky a pak teprve do PSPadu. Bylo by možné ten refresh zabudovat do PSPadu když se do něho přepnu?

Děkuji.

PS: Teď používám PSPad 5.0

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: refresh obrazovky

Posted by: pspad | Date: 2019-09-26 08:51 | IP: IP Logged

Jde o problém s přepínáním aplikace v rámci Windows nebo z náhledu Chrome spuštěného z PSPadu?

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: refresh obrazovky

Posted by: 4ever | Date: 2019-09-27 08:16 | IP: IP Logged

Chrom mi běží pod Windows XP.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: refresh obrazovky

Posted by: pspad | Date: 2019-09-27 08:45 | IP: IP Logged

Nerozumíme si.
Chrome běží samostatně, k tomu běží PSPad samostatně a při přepnutí z Chrome do PSPadu se nepřekreslí obrazovka?

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: refresh obrazovky

Posted by: 4ever | Date: 2019-09-29 11:09 | IP: IP Logged

Přesně tak. Je to problém Chromu, ale třeba takový Firefox obrazovku překresluje, kdežto PSPad ne. Je to bod pro Firefox. Protože teď hodně pracuju s Chromem a PSPadem zvlášť, ale při ladění webových stránek, mě tento handikap Chromu otravuje, ale kdyby to PSPad překreslil, tak by to bylo supr. Měl bych o problém méně.

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: refresh obrazovky

Posted by: Vany | Date: 2019-09-30 07:52 | IP: IP Logged

a co to řešit oklikou - při práci s Chromem nepřepínat Alt+Tab, ale prostě PSPad minimalizovat ?
při zvednutí aplikace z lišty si Windows refresh obrazovky vynutí.

--
Vany
(PSPad 5.5.1.812 x32, W10h/p x64 en/cs)

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: refresh obrazovky

Posted by: pspad | Date: 2019-09-30 07:56 | IP: IP Logged

Musim vyzkoumat, co se děje. Podle mne Chrome nějak divně dává systému najevo, že došlo k přepnutí aplikace (prohlížeče teď mají několik oken na sobě). Možná za to může nějaký doplněk.

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: refresh obrazovky

Posted by: 4ever | Date: 2019-10-19 12:02 | IP: IP Logged

Ještě jsem zjistil že to dělá Opera taky, ale Operu normálně nepoužívám, je to taky prehistorická verze 36 a nevím jestli to tam dělá taky. Já ale hlavně používám Chrom kvůli ladění webových stránek.

Options: Reply | Quote | Up ^


#9 Re: refresh obrazovky

Posted by: pspad | Date: 2019-11-05 13:06 | IP: IP Logged

Mohl bych poprosit o test?
Zapněte zalomení řádek a zkuste přepnutí Chrome - PSPad. Obnoví se okno?

Options: Reply | Quote | Up ^


#10 Re: refresh obrazovky

Posted by: 4ever | Date: 2019-11-22 20:25 | IP: IP Logged

K verzi PSP 5.0 - otestováno. Jenže s nejasným výsledkem.
Zjistil jsem, že když jsem spustil Chrom, část okna PSPadu se nezobrazila a při zalomování taky to samé. Ale pak jsem to testoval znova a teď se mi PSPad zobrazuje. Vypadá to, že to dělá hlavně, když načtu nové okno v chromu nebo když spustím chrom. Ale dělá to se zapnutýma řádkama i bez.

Pro další zprávu mi raději pošlete email, pokud chcete dostat rychlou reakci.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: 1 2 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR