You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Developer forum - new builds - Chyba

Developer forum - new builds - Chyba

#1 Developer forum - new builds - Chyba

Posted by: Restorator | Date: 2019-03-20 22:45 | IP: IP Logged

Ahoj

Snažil som sa dopátrať k poslednej vydanej verzii PSPad Editor 4 a narazil som popritom na tento neplatný odkaz Důležité: Older builds archive (druhý riadok zhora na stránke). Zarazilo ma slovo Důležité:, preto som tam vôbec klikol.

Chcem ale uviesť to, že v Developer forum - new builds pravdepodobne v uvedenom poradí chýba verzia PSPad 4.6.2 (2750), ktorú mám doma stiahnutú. Pokiaľ dobre vidím, tak posledná verzia na stiahnutie je PSPad unicode 4.6.2 (2748) Cesky. Išlo mi o to vrátiť sa k staršej verzii programu, najmä k čo najstabilnejšej verzii.

Netrúfam si odhadnúť stabilitu programov vo verzii 4, preto ak máte niekto viac skúseností, poprosím o doporučenie stabilnej verzie (prípadne stabilnej verzie s funkčným opravným buildom).

Ďakujem

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Developer forum - new builds - Chyba

Posted by: pspad | Date: 2019-03-21 05:50 | IP: IP Logged

Pokud jde o developer buildy, tak ty, pokud existují je možné dopátrat na stránce
pspad . poradna . net/devel/pspad<verze>b<buoild>.<zip/cab>

Pokud není, pak ji nemám. Staré buildy (ty průběžné) neskladuju.
Ale pokud si vzpomínám, tak build 2750 byla plná verze 4.6.2

Plné verze jsou k dispozici na FossHub pod odkazem Older versions:
www.fosshub.com
Nedávno jsem tam doplnil

Určitě bude k dohledání i na netu, případně je ke stažení na:
pspad . poradna . net/release/pspad<verze>cz.zip
pspad . poradna . net/release/pspad<verze>inst_cz.exe

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Developer forum - new builds - Chyba

Posted by: Restorator | Date: 2019-03-21 13:06 | IP: IP Logged

Áno, jedná sa o plnú verziu, pretože som si odkladal každú plnú verziu. Mňa skôr zaujíma stabilita programu vzhľadom na rôzne oznamované bugy vo verziách PSPad 4. Bohužiaľ, nemám taký prehľad, aby som dokázal sám posúdiť, ktorá zo štvorkových verzií bola tá najstabilnejšia. Mňa zaujíma najmä spoľahlivosť pri vyhľadávaní výrazov a ich nahradzovaní vo veľkom množstve, aby mi nepadal program pri používaní väčšieho množstva kariet a hromadnom ukladaní a uzatváraní.

Poznám systém, akým sú vydavané opravné buildy, ale bohužiaľ už nemám istotu, či aj k poslednej plnej verzii PSPad 4.6.2 (2750) boli alebo neboli vydané nejaké opravy.

Ak máte o tom niekto nejaký prehľad, uvítam info.

Díky Honzo za odpoveď.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR