You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Sumárny Changelog.txt? Je niekde?

Sumárny Changelog.txt? Je niekde?

#1 Sumárny Changelog.txt? Je niekde?

Posted by: AD7 | Date: 2019-04-04 13:36 | IP: IP Logged

Zdravím,

v sekcii kde vychádzajú priebežne beta releasy:
* forum.pspad.com
sú vždy uvedené aj zmeny/opravy. Je niekde celkový napr. v .txt formáte? (pracujem často offline) občas by som nahliadol čo nového/opravy/zmeny od stabilnej verzie.

Nemal by to byž problém? smiling smiley dať to dokopy... jedného súboru.

Edited 1 time(s). Last edit at 2019-04-04 13:36 by AD7.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Sumárny Changelog.txt? Je niekde?

Posted by: pspad | Date: 2019-04-04 14:45 | IP: IP Logged

Ne, sumární changelog z jednotlivých buildů k dispozici není. Při vydání plné verze je k dispozici na stránkách.
Samozřejmě bych jej mohl někde publikovat, ale je to zase další práce a zase další čas, který mi pak chybí na cokoliv jiného.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Sumárny Changelog.txt? Je niekde?

Posted by: AD7 | Date: 2019-04-05 11:19 | IP: IP Logged

Chápem, myslel so, že keď si už dáte prácu s tým, že pri každej beta verzii je podrobný popis zmien, opráv a noviniek.

Tak miesto toho by tam bol len link na Changelog.html(.txt) kde by bolo to isté akurát kumulatívne. grinning smiley

Bolo by to možné trebárs od vydania následovnej stabilnej verzie robiť takto?

Edited 1 time(s). Last edit at 2019-04-05 11:19 by AD7.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Sumárny Changelog.txt? Je niekde?

Posted by: pspad | Date: 2019-04-05 11:37 | IP: IP Logged

Já ten changelog evidovaný mám. Teoreticky můžu změnit systém a změny uvádět vždy k poslední plné verzi, ale to zase nikdo na první pohled nepozná změny v posledním buildu...

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR