You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

#1 Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

Posted by: Karel817 | Date: 2016-03-06 13:27 | IP: IP Logged

Trochu zápasím s nastavením klávesových zkratek. Hledal jsem soubor KeyMap.INI abych zkusil upravit podle potřeby ale soubor na disku není (ani skrytý) :(
Některé kl. zkratky fungují ale některé vůbec. Hledal jsem i možnost nastavení vlastních "snippet". Toto se zřejmě řeší pomocí maker. Ale proč jsem nenašel ten soubor KeyMap.INI? Chtěl bych si některé zkratky upravit (doplnit). Díky.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

Posted by: pspad | Date: 2016-03-06 14:52 | IP: IP Logged

Soubor na disku není, dokud uzivatel nezmeni nastaveni klavesovych zkratek a neulozi to.
Soubor je pak ulozen v ceste %APPData%\PSPad nebo se k nemu dostanete po kliknutí na odkaz dole na zalozce Zalohovani, ktery ukazuje cestu ke konfiguracnim souborum.

Vlastni snipets jsou ulozeny vsechny v textovych souborech v adresari .\PSpad\Context.
Nove snipets se daji snadno vytvaret pomoci oznaceni textu a zkratky Ctrl+Alt+Mezernik
Podrobny popis "snipets" je v napovede. Najdete tam i vyznam a ulozeni jednotlivych souboru PSPadu.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

Posted by: Karel817 | Date: 2016-03-06 15:43 | IP: IP Logged

Proč mi tedy nefunguje zkratka pro vložení řádkového komentáře? Nefungovala už po instalaci a nefunguje ani po úpravě kl. zkratky.
Možná mám někde něco špatně ale já to prostě nevidím :( Dík za snahu a trpělivost.

image

image

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

Posted by: pspad | Date: 2016-03-06 16:13 | IP: IP Logged

V jakem jste zvyraznovaci? HTML nebo Multizvyraznovac? Pokud multizvyraznovac, v casti pro HTML nebo PHP?

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

Posted by: Kráťa | Date: 2016-03-06 16:29 | IP: IP Logged

Na radkovy komentar snad ani neni zkratka treba, kdyz to je Ctrl+Space > Enter.

--
--------

Třeba to PSPad dávno umí, pouze to neumím já.
Kráťa s vypnutým zvukem

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Nenašel jsem soubor KeyMap.INI

Posted by: Karel817 | Date: 2016-03-13 16:07 | IP: IP Logged

pspad:
V jakem jste zvyraznovaci? HTML nebo Multizvyraznovac? Pokud multizvyraznovac, v casti pro HTML nebo PHP?

Abych řekl pravdu, moc netuším na co se mě ptáš :( Jak to poznám v jakém jsem zvýrazňovači? Já vlastně ani nevím co to ten zvýrazňovač je :(
Zatím ale použím pro komentář Ctrl+space+Enter.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR