You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.6.0 (2667) Cesky

PSPad unicode 4.6.0 (2667) Cesky

#1 PSPad unicode 4.6.0 (2667) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2015-08-06 05:58 | IP: IP Logged

Odkazy ke stažení (2,9 MB):
code.fosshub.com
pspad.poradna.net

Tento archiv obsahuje pouze změněné soubory, proto:
1. Stáhnětete si a nainstalujte poslední plnou verzi programu (můžete použít i portable verzi).
2. Přepište existující soubory obsahem tohoto archivu

Tip: Pokud chcete zrychlit start programu a nepoužíváte FTPS připojení, smažte soubory libssl32.dll and libeay32.dll v adresáři PSPadu.

Změny od verze 4.6.0 (2665):

Novinky:
TiDy a PHP přeformátování - možnost definovat klávesové zkratky pro profily. Formát: [nazev profilu*zkratka]
Pravý okraj - možnost nastavit v závislosti na jazyku (nastavení zvýrazňovačů)

Opravy:
historie parametru %input% pro externí programy a kompilátor
BAT zvýrazňovač - zvýrazňování závorek v podmínkách s proměnnými

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: PSPad unicode 4.6.0 (2667) Cesky

Posted by: LamRis | Date: 2015-08-12 13:28 | IP: IP Logged

Dobrý den, mám pár připomínek k FTP.
Asi u posledních dvou verzí se mi v Nástrojovém panelu-FTP nedaří seřadit soubory podle data úpravy, většinou poslední soubory mají na nějaký čas uvedeny o rok méně.
Pokud mi vyprší spojení FTP na timeout, tlačítko obnovit nereaguje.
Další problém s timeout je, že pokud přejdu na jiný, než nastavený vzdálený adresář, je po timeoutu strom nezměněn, ale program si nastavil výchozí vzdálený adresář.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: PSPad unicode 4.6.0 (2667) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2015-08-12 14:06 | IP: IP Logged

Abych mohl posoudit, proč nejdou soubory seřadit podle času, potřeboval bych vědět víc informací.
Používáte pro stažení seznamu souborů MLSD příkaz? Uvidíte to v FTP logu (Ctrl+L). Je obsah sloupce datum/cas v poradku?

Pokud je tam o rok méně, pak půjde o nějaký nestandardní seznam souborů, který vrací server. Pomohlo by mi, pokud byste si zobrazil FTL Log (Ctrl+L), na boku logu stiskl tlacitko pro "LIST" a poslal mi seznam souborů. Buď přímo z LOGU nebo vykopírovat do nového TXT souboru a ten poslat jako přílohu. Roli hraje každá mezera, takže to neposílejte přímo v textu mailu.

Zkuste v nastavení FTP připojení změnit příkazy na udržení spojení. Doporučuji nastavit posílání náhodného příkazu, aby nedocházelo ze strany FTP serveru k odpojení. Komunikace s FTP serverem není obousměrná, nejsou žádné události. Pokud server odpojí spojení, PSPad se o tom nedozví (pokud máte udržování spojení vypnuté)

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR