You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 4 5 Next

#21 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2011-04-11 18:01 | IP: IP Logged

ric:
zdravim,
po upgrade na 4.5.5-2417 prestalo fungovat Drag and drop / pretahovani textu a URL do PSPAdu (testovano na Win7 a XP)
(pri pretahovani se objevi pouze kurzor "skrtnute kolecko")

vim o tom. Musel jsem to zakazat, protoze spousta uzivatelu pretahovala soubory z open dialogu, coz zpusobovalo vyjimku. Uz pomalu studuju nove moznosti, abych to opet povolil a fungovalo to.

Options: Reply | Quote | Up ^


#22 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: ric | Date: 2011-04-12 06:39 | IP: IP Logged

diky za odpoved, ja jsem o tom problemu pri drop/open dialogu nasel zminku, ale u me toto nehrozi, protoze mam v 99,9% casu otevreny pouze jeden jediny soubor a do neho pretahuju pres drag and drop spoustu textu. obcas, kdyz jsem presouval vetsi blok textu uz v pspadu, tak to umelo spadnout a to je duvod, proc jsem dal tuto posledni verzi. tady se to zda byt vyreseno, ale zase mam ted utrum s drag/drop :( asi to teda nebude mozne zmenit aspon pres rucni editaci ini souboru, hadam, ze je to tak skompilovano.

Options: Reply | Quote | Up ^


#23 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2011-04-13 18:11 | IP: IP Logged

Rozumim, ale zacalo se to mnozit jako houby po desti.
Jakoby si uzivatele najenou rekli, ze proste budou otevirat soubory tak, ze si otevrou opendialog a z nej budou soubory pretahovat do PSpadu.

Options: Reply | Quote | Up ^


#24 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: ric | Date: 2011-04-14 08:54 | IP: IP Logged

aha, ja jsem myslel, ze problem je pri tom, kdyz nekdo zapomene zavrit open dialog a pak pretahne neco do okna pspsadu (coz jsem ted zjistil, ze na starsi verzi jde bez problemu).
to mi prijde jako dost nelogicke chovani, z open dialogu pretahovat "ikony" do pspadu. to snad nejde v zadnem beznem programu co znam. je fakt, ze napr. v MS Office a Adobe aplikacich se v tomto pripade udela "zakazany" kurzor.
presne nevim proc to takto nekteri zkouseji, jestli treba nechteji otevrit z jednoho adresare najdou vice souboru a otevirat pokazde open dialog je pro ne zdlouhave a asi jim to "naprojektovat" nevyhovuje.
navic otevrit vice souboru najednou z jedne slozky v tom open dialogu vybranim napr. pres ctrl+click taky jde, tak to fakt nechapu proc to nekdo pretahuje.

Options: Reply | Quote | Up ^


#25 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2011-04-14 16:22 | IP: IP Logged

v PSpadu to slo pretahnout, ale skoncilo to vyjimkou.
Kdyby slo o jednoho uzivatele, tak bych nad tim mavl rukou, lae opravdu zacali pribyvat jako houby po desti. Asi nejaka epidemie.
Me by takova zhuverilost nenapadla...

Options: Reply | Quote | Up ^


#26 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: Kirara | Date: 2011-05-12 21:57 | IP: IP Logged

Vím, je to docela sobecké přání a berte to s nadsázkou, ale nemohla by už vyjít nová stabilní verze? S údivem jsem zjistil, že používám bezmála 2 roky starou stabilní verzi a vše rozdílově aktualizovat, teď když jsem zjistil, že mi něco chybí je otrava ;)

Options: Reply | Quote | Up ^


#27 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2011-05-13 05:20 | IP: IP Logged

Neni treba to aktualizovat rozdilove, staci posledni build.

Budu se snazit vydat dalsi verzi co nejdriv.

Options: Reply | Quote | Up ^


#28 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: Kirara | Date: 2011-05-31 16:25 | IP: IP Logged

Konvertor US ASCII to HEX form převádí některé znaky vícekrát. Tak, že převedený text vezme jako zdroj a ten převede znovu. Trpí na to například číslice 0, 1, 2 (od 3 je to ok). Převádí se 0->%30->%%330. Obzvláště na to trpí tečka, která je %2e->%%32%65->%%%332%65.

Options: Reply | Quote | Up ^


#29 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2011-05-31 16:32 | IP: IP Logged

Muzu dostat nejaky vzorovy text?

Options: Reply | Quote | Up ^


#30 Re: PSPad unicode 4.5.5 (2417) Cesky

Posted by: thomask | Date: 2011-06-03 14:45 | IP: IP Logged

Mám prosbu - můžeš používat normální .ZIP formát, který je standardem, kvůli kterému si člověk nemusí instalovat debilní spamovací aplikaci, která mu přepíše startovací stránky všech jeho prohlížečů a podobně? Klidně ti na to poskytnu hosting, jestli ti vadí těch pár kilo navíc.

A krom toho by bylo fajn, kdyby byla k dispozici i kompletní verze. Nikdy nevím, jestli tahle rozdílová je oproti předchozí verzi a jestli musím instalovat všechny předchozí, zjevně ano, protože občas chybí nějaké jazykové soubory atd.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 4 5 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR