You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.3 (2261) Cesky

PSPad unicode 4.5.3 (2261) Cesky

Goto Page: Previous1 2

#11 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2261) Cesky

Posted by: .::]|DEAD|[::.Screamer | Date: 2007-03-15 17:45 | IP: IP Logged

prosimte, jak je to s tema pripominkama, co se tu objevili ke starsim buildum? budes je dodelavat postupne? nejak mam pocit, jako by s nimi nic nedelo, mozna si je prehlidl, prosimte odpovez mi, jak se na to mam divat, protoze kdyz ani nereknes, ze to dodelas pozdeji, nebo ze to tam ani neplanujes, tak mam pocit, jako kdyz se nedeje nic, diky predem za opdoved

p.s.: mam dalsi pripominku, kodovani, z casti uz sem o tom mluvil u minulych buildu, ulozim dokument bez diakritiky v utf8 a pri opetovnem nacteni dokumentu PSPad detekuje kodovani win1250, mohlo by prosimte pribyt nastaveni priority detekce kodovani? kdyz neni jasne ktere kodovani tom, zvolit to s vyssi prioritou, me by se to dost hodilo, protoze kdyz pak pridavam diakritiku do toho dokumentu a zapomenu ze je nastaveny kodovani win1250, tak me to pak pri zobrazovani www stranek dost rozcarovava, pac zobrazuju dokument v utf8, dale pak prosim jeste o to co jsem uz zadal driv, aby se uplatnovalo defaultni z menu, mam nastavene utf8 a stejne nove vytvoreny soubor se nastavi na win1250

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2261) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-03-18 12:15 | IP: IP Logged

otik:
1. Dobry den, s novym buildem mam malinky problem. Kdyz pracuji v sablone css a pres CTRL + Mezernik si vyberu nejakou polozku s dialogem, tak me to vyhodi do predchoziho okna (napr. IE), takze to funguje jako "kapatko". A to se mi samozrejme nelibi. Dokonce si myslim, ze to chovani neni spravne.

Potřebuju přesný popis, jak toho chování dosáhnout. Zkousel jsem to a nedari se mi to nasimulovat.

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2261) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-03-18 12:16 | IP: IP Logged

xXx:
Zdravím,

neviem či som niečo prehliadol, ale [Ctrl] + [Shift] + [šípka dole] alebo [šípka hore], funkcia ktorá hľadá slovo na ktorom je kurzor už toto hľadané slovo nenechá v hľadacej pamäti, resp. keď potom stlačím [F3], tak to nehľadá to slovo, ale posledné hľadané pomocou [Ctrl] + [F].
Možno sa jedná o novú features, alebo niečo čo sa dá zmeniť, ale nepostrehol som, že kde. Alebo bug ;)

OK, F3 a Shift+F3 bude hledat další výskyt.

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2261) Cesky

Posted by: xXx | Date: 2007-03-18 18:31 | IP: IP Logged

pspad:
OK, F3 a Shift+F3 bude hledat další výskyt.

Yes, Bingo, ďakujem smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR