You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 4

#31 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: michalnet | Date: 2007-02-27 20:08 | IP: IP Logged

no ale sak som napisal, ze panel pre Makro sa neschova ked ho dam schovat, zmiznu iba ikony z toho panela. Ostatne panely funguju normalne - ked ich schovam, tak sa schovaju.
Ked si v Office poposuvam panely, tak tak ostanu aj po znovu otvoreni Officu. V PSPade to tak nefunguje :(

Options: Reply | Quote | Up ^


#32 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-02-27 20:15 | IP: IP Logged

michalnet:
no ale sak som napisal, ze panel pre Makro sa neschova ked ho dam schovat, zmiznu iba ikony z toho panela. Ostatne panely funguju normalne - ked ich schovam, tak sa schovaju.
Ked si v Office poposuvam panely, tak tak ostanu aj po znovu otvoreni Officu. V PSPade to tak nefunguje :(

Prosim o screenshot

Options: Reply | Quote | Up ^


#33 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: michalnet | Date: 2007-02-27 23:00 | IP: IP Logged

pspad:
michalnet:
no ale sak som napisal, ze panel pre Makro sa neschova ked ho dam schovat, zmiznu iba ikony z toho panela. Ostatne panely funguju normalne - ked ich schovam, tak sa schovaju.
Ked si v Office poposuvam panely, tak tak ostanu aj po znovu otvoreni Officu. V PSPade to tak nefunguje :(

Prosim o screenshot

image

ako vydno tak mam vypnute zobrazovanie panelov Projekt, Spustanie a Makro.
Medzi panelom 'Hlavny panel' a panelom 'Upravy' je medzera, ktoru som odstranil poposuvanim ostatnych panelov, vid. obr.

image

Lenze ked vypnem PSPad a znova ho spustim, tak je vsetko po starom ako na prvom obrazku.

Uplne vpravo je vidiet zahadny panel, ktory nema ikonky, ktory vsak zmizne ked dam zobrazit vsetky panely.

Options: Reply | Quote | Up ^


#34 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2007-03-02 10:28 | IP: IP Logged

Problem s panely povtrzuji do puntiku. smiling smiley

A jeste jak mam jako obvykle proklete PC, tak se mi to chova snad jeste divneji. Panel zobrazim pres volbu "Zobrazit/skryt panel". Kdyz pouziji jakoukoliv volbu pro odebrani individualniho panelu ve stavu kdy je panel zobrazen, nebo vyberu treba "Vsechny panely", cely panel zmizi a znovu musim pouzit "Zobrazit/skryt panel" aby se panel zobrazil. Pak se alespon zobrazi v tom customizovanem nastaveni ktere jsem pomoci tech individualnich voleb udelal, ale proste se to nedeje primo, ale vzdy pri customizovani cely panel zmizi a musim si jej nechat znovu zobrazit.

Options: Reply | Quote | Up ^


#35 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2007-03-02 11:51 | IP: IP Logged

PetrH:
Problem s panely povtrzuji do puntiku. smiling smiley

A jeste jak mam jako obvykle proklete PC, tak se mi to chova snad jeste divneji. Panel zobrazim pres volbu "Zobrazit/skryt panel". Kdyz pouziji jakoukoliv volbu pro odebrani individualniho panelu ve stavu kdy je panel zobrazen, nebo vyberu treba "Vsechny panely", cely panel zmizi a znovu musim pouzit "Zobrazit/skryt panel" aby se panel zobrazil. Pak se alespon zobrazi v tom customizovanem nastaveni ktere jsem pomoci tech individualnich voleb udelal, ale proste se to nedeje primo, ale vzdy pri customizovani cely panel zmizi a musim si jej nechat znovu zobrazit.

Tohle jsem včera zkoušel a PSPad se choval přesně tak, ale pokud uděláte čistou instalaci a přes ní update v. 2255 problém zmizí, PSPad se pak chová korektně.

Options: Reply | Quote | Up ^


#36 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2007-03-02 12:57 | IP: IP Logged

Uz vim co za to muze.
ShowToolbars v PSPad.ini .
Dela to ruzne podivnosti.
Napr. mam ShowToolBars=1 a spustim PSPad. Panely se zobrazi, ale u "Zobrazit/Skryt panel" neni "V" znamenajici, ze je panel zobrazen. Panely jsou upravitelne bez jejich mizeni. Pokud pouziji onu volbu "Zobrazit/Skryt panel", nic se nestane, jen se konecne spravne zobrazi, ze je ta volba aktivni. Pokud ji pouziji podruhe, panel zmizi, ale po jeho opetovnem zobrazeni jej lze stale modifikovat bez jeho mizeni.
Vypnu-li jeho zobrazeni a restartuji PSPad (spoustim jej tedy ze stavu kdy ShowToolbars=0), je to najednou cele uplne v haji, mizi to, rozlozeni se rozbiji atd.

Jinak ani ve stavu kdy se PSPad spusti pri ShowToolbars=1 to neni idealni. Nekolikrat se mi podarilo dostat to do stavu kdy to po par zmenach znovu hlasilo ze panel neni zobrazen ikdyz byl a take po jeho upravach, vypnuti a zapnuti se rozbilo jeho rozlozeni..

Options: Reply | Quote | Up ^


#37 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-03-03 12:32 | IP: IP Logged

kriznik:
omlouvam se jestli to tu uz bylo, ale:

oproti verzi 4.5.1 myslim ze je ke skode to, ze FTP nemeni adresare po ctr+s

tzn. kdyz mam otevrene soubory na ruznych castech ftp a ulozim ho, tak mi ftp zustane pripojeno v nejakem poslednim umisteni

4.5.1 to delala tak jak je to logicke, vzdy zmenila adresar tam kam ulozila soubor, timpadem pro me bylo rychlejsi si otevrit souvisejici soubor i kdyz jsem byl posledne na jinem ftp tak ze jsem proste dal ctr+s a byl jsem tam kde jsem potreboval ;)

tato nova se zda, ze to sice dela, ale obsah adresare je ten ve kterem jsem naposledy klikal a ne ukladal

zvlast otravne je to, kdyz edituji soubory na ruznych ftp a musim se manualne prepinat abych si otevrel nejake dalsi soubory z umisteni kam ukladam

jestli je to chyba nebo zamer nevim, taky se mi zda prace s ftp o neco pomalejsi nez ve 4.5.1 ale to muze byt subjektivni

Bylo to umyslne, protoze nacitani delsich FTP adresaru trva dlouho. Udelam kompromis, kdy se adresar nacte, pokud dojde ke zmene.
Pocit, ze je prace s FTP pomalejsi je subjektivni, diky nenacitani adresaru po kazde zmene by to melo byt rychlejsi.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 4





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR