You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 4 Next

#21 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-02-18 12:32 | IP: IP Logged

PetrH:
Ano, zaviram cely PSPad.
Dival jsem se, ze on se PSPad opravdu hodne dlouho ukoncuje. Tj od zavreni PSPadu do vymizeni jeho beziciho procesu ubehne asi 12sekund (Pentium 4 2.66GHz). A po spusteni (prazdny, bez otevreneho souboru) si alokuje kolem 35MB coz mi prijde pomerne hodne.

To je opravdu hodne divne. Prazdny PSPad ma po spusteni 10MB, vcetne spusteneho skriptovani. Takze to tipuji na nejaky problem na PC.

Options: Reply | Quote | Up ^


#22 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2007-02-18 15:58 | IP: IP Logged

Na tom stroji kde se PSPad pomalu ukoncuje, ma po spusteni bez skriptovani cca 9MB, se skriptovanim 35; na notebooku kde nezlobi pak ma bez skriptovani take 9MB a s nim 27. Na obou strojich jsem pritom pouzil stejne nastaveni PSPadu. Bude asi neco shnileho nekde ve Windowsech..

Options: Reply | Quote | Up ^


#23 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-02-18 18:07 | IP: IP Logged

Kolik externich skriptu je tam nahrano?
nou uvadene udaje jsou s vychozim nastavenim PSPadu po instalaci nebo rozbaleni CAB

Options: Reply | Quote | Up ^


#24 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2007-02-20 18:59 | IP: IP Logged

Smazal jsem konfigurak PSPadu a spustil ho a dopadlo to stejne. Nepridaval jsem tam nic navic oproti tomu co je v instalaci + update na beta build 2255.

Options: Reply | Quote | Up ^


#25 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: kriznik | Date: 2007-02-24 09:47 | IP: IP Logged

omlouvam se jestli to tu uz bylo, ale:

oproti verzi 4.5.1 myslim ze je ke skode to, ze FTP nemeni adresare po ctr+s

tzn. kdyz mam otevrene soubory na ruznych castech ftp a ulozim ho, tak mi ftp zustane pripojeno v nejakem poslednim umisteni

4.5.1 to delala tak jak je to logicke, vzdy zmenila adresar tam kam ulozila soubor, timpadem pro me bylo rychlejsi si otevrit souvisejici soubor i kdyz jsem byl posledne na jinem ftp tak ze jsem proste dal ctr+s a byl jsem tam kde jsem potreboval ;)

tato nova se zda, ze to sice dela, ale obsah adresare je ten ve kterem jsem naposledy klikal a ne ukladal

zvlast otravne je to, kdyz edituji soubory na ruznych ftp a musim se manualne prepinat abych si otevrel nejake dalsi soubory z umisteni kam ukladam

jestli je to chyba nebo zamer nevim, taky se mi zda prace s ftp o neco pomalejsi nez ve 4.5.1 ale to muze byt subjektivni

Options: Reply | Quote | Up ^


#26 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: xXx | Date: 2007-02-25 09:50 | IP: IP Logged

Zdravím,

keď si v nastaveniach nastavím:
'Program - vzhľad' -> 'Styl záložek souboru' => 'Tlačítka'
tak po reštarte PSPad-u je toto nastavenie nastavené opäť na hodnotu 'Záložky'. Našťastie ostanú použité 'tlačítka', ale keď náhodou idem niečo zmeniť v nastaveniach, tak najbližšom štarte už mám záložky.

Options: Reply | Quote | Up ^


#27 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-02-25 10:11 | IP: IP Logged

xXx:
Zdravím,

keď si v nastaveniach nastavím:
'Program - vzhľad' -> 'Styl záložek souboru' => 'Tlačítka'
tak po reštarte PSPad-u je toto nastavenie nastavené opäť na hodnotu 'Záložky'. Našťastie ostanú použité 'tlačítka', ale keď náhodou idem niečo zmeniť v nastaveniach, tak najbližšom štarte už mám záložky.

Prověřím. Zřejmě překlep...

Options: Reply | Quote | Up ^


#28 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: michalnet | Date: 2007-02-27 19:05 | IP: IP Logged

neviem v com je problem ale panel nastrojov sa chova divne. Mam zobrazene len niektore panely a preto si ich chcem aj poposuvat - zmenit polohu - problem je vsak v tom, ze po znovu otvoreni PSPadu sa panely daju na povodnu poziciu.
Dalej, panel Makro nechcem mat zobrazeny, no aj napriek tomu sa len schovaju ikony ale panel ostane zobrazeny.

Ked uz som pri tych paneloch, tak nedalo by sa spravit aby som si aj mohol vybrat, ktore ikonky chcem v tych paneloch zobrazit a ktore nie, lebo nie vsetky vyuzivam.
Vdaka

Options: Reply | Quote | Up ^


#29 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: Cody | Date: 2007-02-27 19:16 | IP: IP Logged

Mám ten samý problém již delší dobu.

--
Cody [Bloxxter]

Options: Reply | Quote | Up ^


#30 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2255) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2007-02-27 19:37 | IP: IP Logged

michalnet:
neviem v com je problem ale panel nastrojov sa chova divne. Mam zobrazene len niektore panely a preto si ich chcem aj poposuvat - zmenit polohu - problem je vsak v tom, ze po znovu otvoreni PSPadu sa panely daju na povodnu poziciu.
Dalej, panel Makro nechcem mat zobrazeny, no aj napriek tomu sa len schovaju ikony ale panel ostane zobrazeny.

Ked uz som pri tych paneloch, tak nedalo by sa spravit aby som si aj mohol vybrat, ktore ikonky chcem v tych paneloch zobrazit a ktore nie, lebo nie vsetky vyuzivam.
Vdaka

Neschovaji se jen ikony, ale schova se panel. Je to podobne jako v Office, kdyz skryjet panel, misto, ktere zabiral, zustane. Neni to totiz jeden panel, ale neolik panelu.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 4 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR