You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Goto Page: 1 2 3 4 Next

#1 PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-12-19 20:32 | IP: IP Logged

Odkaz ke stažení: pspad.cincura.net (1.7 MB)

Poznámky k použití aktualizace:
CAB archiv obsahuje pouze PSPad.EXE a jazykové soubory. Přepište existující soubory z poslední plné verze

Změny od verze 4.5.3 (2249):

Nové věci:
uživatelský zvýrazňovač - přidán víceřádkový komentář pro LUA, řádkový komentář !*
nastavení programu - přidáno nastavení barev pro URL a navštívenou URL
hledání v souborech - zkrácen název průběžného zobrazování souboru

Opravy:
úpravy zvýrazňovače pro VBScript a VB - slova 'true' a 'false'
opravy v zobrazování LOGu
průzkumník souborů a kliknutí na prázdnou složku
zobrazení seznamu souborů pro BS2000 mainframe (první pokus)

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: Patrik | Date: 2006-12-20 09:38 | IP: IP Logged

Ahoj,
nasel jsem mensi problem se zvyraznovanim v bat souborech. Pokud v:
for %%f in (*.rtf) do (
ECHO Processing %%f
)
kliknu do "Processing" a potom do radku s "for" tak se mi zmeni font. Nekdy je potreba to proklikat vicekrat.

Diky
Patrik

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: Marvin | Date: 2006-12-20 18:31 | IP: IP Logged

V první řadě díky za nový build. Chtěl bych jenom upozornit na drobnou chybku, a to že když najedu v Nastavení > Barvy na obdelníčky s vybranou barvou pro URL adresu a Navštívenou URL tak se zobrazí chybný popisek.

Přikládám obrázek:
image

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: DaM | Date: 2006-12-24 15:08 | IP: IP Logged

Jj, je to tak, takhle to 'funguje'.
Ale opětovný klik na řádku s 'for' vrátí font do původní podoby.

Dm.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: tiiifek | Date: 2006-12-24 23:38 | IP: IP Logged

Promiňte, ale tady opravdu něco není v pořádku. Často pracuji s textovými a webovými soubory (HTML, TXT, PHP)... a znovu nastel tento problém - spustil jsem PSPad, chvíli jsem pracoval na HTML souboru a chtěl ho dát zkontrolovat a najednou koukám a ... nic. Tlačítko pro kontrolu bylo neaktivní. sad smiley Dobrá, tak jsem program vypnul, znovu zapnul, otevřel si náhodně jeden soubor, ale volba stále nebyla aktivní. sad smiley Sice jsem předtím problém vyřešil tak, že jsem PSPad odinstaloval a znovu nainstaloval, ale zdá se mi to postaveené na hlavu. Stahovat každý druhý den PSPad. sad smiley Bohužel nejsem schopen nasimulovat tento problém a zjistit, kdy vzniká. Pokud by měl snad někdo podobný problém, zkuste dát vědět nebo alespoň zjistit, zda se vám při přesouvání dat TXT <-> HTML <-> PHP někdy stane tento problém, že následně nejde kontola HTML.

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-12-25 07:47 | IP: IP Logged

Zkuste poslat screenshot v okamziku, kdy HTML kontrola je neaktivni a pritom pracujete se soborem HTML.

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: | Date: 2006-12-25 09:45 | IP: IP Logged

Dal jsem to ke známému na serveru, říkal, že ten screenshot tam bude asi do konce prázdnin. sad smiley

editoval pavel: nevadí, přesunul jsem to sem...

image

Edited 1 time(s). Last edit at 2007-01-11 02:17 by pavel.

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: xXx | Date: 2006-12-25 10:10 | IP: IP Logged

Keď sme už pritom, mám dojem že podobné chovanie má aj funkcia kompilátora. Niekedy proste ide a niekedy nie. A pritom mám manuálne nastavené PHP súbory a nemám ten MultiXXX. Niekedy je tá voľba v menu úplne neaktívna, ale neviem presne nasimulovať, kedy je to tak.

Options: Reply | Quote | Up ^


#9 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: tiiifek | Date: 2006-12-25 11:00 | IP: IP Logged

U mě je to tak, že i když dám vytvořit nový soubor HTML nebo HTML v multizvýrazňovači, tak se to chová stejně - ze začátku po nainstalování programu funguje perfektně (kontrola HTML), ale někdy... najednou vypne a né a né to zapnout. Vypnout / zapnout program nepomáhá, tak fakt nevím.

Options: Reply | Quote | Up ^


#10 Re: PSPad unicode 4.5.3 (2250) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-12-25 18:06 | IP: IP Logged

xXx:
Keď sme už pritom, mám dojem že podobné chovanie má aj funkcia kompilátora. Niekedy proste ide a niekedy nie. A pritom mám manuálne nastavené PHP súbory a nemám ten MultiXXX. Niekedy je tá voľba v menu úplne neaktívna, ale neviem presne nasimulovať, kedy je to tak.

Neaktivni je v pripade, ze nedobehne kompilace. Napr. dyz se spusti PHP skript, ktery ocekava vstup uzivatele.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: 1 2 3 4 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR