You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Goto Page: 1 2 Next

#1 PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-05-01 05:49 | IP: IP Logged

Plná verze programu PSPad editor 4.5.1

CAB archiv: pspad.cincura.net
Instalator: pspad.cincura.net

Popis změn: www.pspad.com

Edited 1 time(s). Last edit at 2006-05-01 05:53 by pspad.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: xXx | Date: 2006-05-01 07:51 | IP: IP Logged

Iba malá otázka, nastaly nejaké zmeny od posledného buildu?
Pýtam sa preto, pretože posledné verzie, ktoré boli 'stable' mi vždy prepísali nejakú časť konfigurácie (šablóny, convertory, vivat backup), takže oveľa radšej mám iba beta buildy. I keď je pravda, že predtým som nepracoval vo viacužívateľskom prostredí, takže možno to bolo preto.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-05-01 08:02 | IP: IP Logged

Jsou tam nejake opravy. Nove veci najdete v popisu zmen na zacatku, opravy na konci, takze to staci srovnat s popisem posledniho buildu
CAB archiv je temer to same jako beta verze, staci z nej pouzit PSPad.EXE

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: Zdeny | Date: 2006-05-01 18:31 | IP: IP Logged

Nejprve dekuji za novy build a za tak skvely software!

1/ V napovede je kosmeticka chyba, v "charakteristice programu" je jako ctvrty bod uvedena souvislost s instalaci SourceSafe. Prave ve slovicku "instalovat" je chyba.

2/ V PSPadu kliknu na "rozsirujici" sipku, ktera je u ikony noveho souboru v nastrojove liste, zobrazi se mi seznam souboru, ktere mohu vytvorit. Po vyberu "XHTML" se mi ale otevre soubor se syntaxi HTML. Pri pouziti HTML / HTML multihighlighter / XHTML neni tedy zadny rozdil. (Toto jiz bylo v buildu 2175)

3/ Pokud z nabidky (stejna jako u bodu 2) zvolim PHP, nacte se zakladni syntaxe php kodu. To je v poradku, problem je, ze se nezvyrazni. Pokud pouziji z menu Soubor->Novy a ze zalozky "Novy soubor" vyberu "PHP" je vse v poradku. (Toto jiz bylo v buildu 2175)

4/ Z menu Soubor->Novy a zalozka "Podle sablony". Ve slozce "XHTML" se nachazi sablona "XHTML Transitional", bohuzel je prazdna.

5/ A jeste jednou k sablonam. Pokud vybiram jednotlive sablony, tak se ikona "textaku" dane sablony nahrazuje za ikonu slozky. Nevim jestli to je chyba nebo vlastnost.

Edited 1 time(s). Last edit at 2006-05-01 18:31 by Zdeny.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-05-01 18:44 | IP: IP Logged

2/ V PSPadu kliknu na "rozsirujici" sipku, ktera je u ikony noveho souboru v nastrojove liste, zobrazi se mi seznam souboru, ktere mohu vytvorit. Po vyberu "XHTML" se mi ale otevre soubor se syntaxi HTML. Pri pouziti HTML / HTML multihighlighter / XHTML neni tedy zadny rozdil. (Toto jiz bylo v buildu 2175)

Upravte si vychozi sablonu .\Template\Default.HTML

3/ Pokud z nabidky (stejna jako u bodu 2) zvolim PHP, nacte se zakladni syntaxe php kodu. To je v poradku, problem je, ze se nezvyrazni. Pokud pouziji z menu Soubor->Novy a ze zalozky "Novy soubor" vyberu "PHP" je vse v poradku. (Toto jiz bylo v buildu 2175)

Nastaveni programu / Multizvyraznovac. Mate zatrzeno otevirat PHP soubory v HTML multizvyranovaci.

4/ Z menu Soubor->Novy a zalozka "Podle sablony". Ve slozce "XHTML" se nachazi sablona "XHTML Transitional", bohuzel je prazdna.

Nevim, odkud se vzala. Pokud mi poslete neprazdnou sablony pro XHTML transitional, zaradim ji do distribuce

5/ A jeste jednou k sablonam. Pokud vybiram jednotlive sablony, tak se ikona "textaku" dane sablony nahrazuje za ikonu slozky. Nevim jestli to je chyba nebo vlastnost.

Je to chyba

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: Zdeny | Date: 2006-05-01 19:12 | IP: IP Logged

pspad:
2/ V PSPadu kliknu na "rozsirujici" sipku, ktera je u ikony noveho souboru v nastrojove liste, zobrazi se mi seznam souboru, ktere mohu vytvorit. Po vyberu "XHTML" se mi ale otevre soubor se syntaxi HTML. Pri pouziti HTML / HTML multihighlighter / XHTML neni tedy zadny rozdil. (Toto jiz bylo v buildu 2175)

Upravte si vychozi sablonu .\Template\Default.HTML

Aha. Ja myslel, ze kazdy typ v tom seznamu nahraje jiz preddefinouvanou sablonu dle volby.

pspad:
3/ Pokud z nabidky (stejna jako u bodu 2) zvolim PHP, nacte se zakladni syntaxe php kodu. To je v poradku, problem je, ze se nezvyrazni. Pokud pouziji z menu Soubor->Novy a ze zalozky "Novy soubor" vyberu "PHP" je vse v poradku. (Toto jiz bylo v buildu 2175)

Nastaveni programu / Multizvyraznovac. Mate zatrzeno otevirat PHP soubory v HTML multizvyranovaci.

Ano, mam. tento problem se vysktuje pouze pokud vytvarim PHP soubor pres ikonu, ktera je na toolbaru. Pokud pristupuji pres menu Soubor->Novy... je zvyrazneni v poradku.

pspad:
4/ Z menu Soubor->Novy a zalozka "Podle sablony". Ve slozce "XHTML" se nachazi sablona "XHTML Transitional", bohuzel je prazdna.

Nevim, odkud se vzala. Pokud mi poslete neprazdnou sablony pro XHTML transitional, zaradim ji do distribuce

Poslu Vam ji na mejl.

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2006-05-02 08:00 | IP: IP Logged

Snažím se stáhnout PSPad a výsledek je toto

Downloading the file pspad451cz.cab.
InterScan Web Security will check the file after the download is complete.
NOTE: Do not click Refresh or Back, or navigate to another page or the download will fail.
InterScan Web Security detected the following in HTTP traffic:

Item: pspad.hostnexus.de
Action: deleted
Reason: Violation of a compressed file restriction

-- File: pspad451cz.cab, security warning: Corrupted_Zip_file
The uncleanable file is deleted.

Netušíte někdo čím to?

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-05-02 08:10 | IP: IP Logged

Soubor stahnout jde, ale po stazeni je smazan.
Problem je v nejakem antiviru na ceste - ma zakazany kompresovane soubory.
Udela to same i pri stazni z primarniho downloadu ?

Options: Reply | Quote | Up ^


#9 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2207) Cesky

Posted by: Mathias Kodlodot | Date: 2006-05-02 21:39 | IP: IP Logged

Už jsem na to přišel, chlapi u nás něco poladili na firewole.. už je to v pořádku.

Options: Reply | Quote | Up ^


#10 Chybicka pri zalamovani radku

Posted by: pinus | Date: 2006-05-04 17:05 | IP: IP Logged

Dobry den,

diky za novou verzi PSPadu. Nevim, jestli je to muj subjektivni pocit, ale zda se mi, ze se v nekolika predchozich verzich zhorsilo chovani PSPadu pri zalamovani radku v TeXove sablone. Viz:

home.cerge-ei.cz

Na koncich radku zustavaji zobrazene znaky, ktere se pak znovu objevuji na zacatcich radku - je to dost matouci. Tato chyba se objevovala vzdy, ale ted se mi zda, ze je to horsi nez drive.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: 1 2 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR