You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > Re: zobrazovani cisel - Re: PSPad unicode 4.5.1 (2191) Cesky

Re: zobrazovani cisel - Re: PSPad unicode 4.5.1 (2191) Cesky

Goto Page: Previous1 2

#11 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2191) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-03-20 08:29 | IP: IP Logged

Tyka se to skriptu v podadresari Script\JScript
Smazat nebo opravit

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2191) Cesky

Posted by: RiskyNet | Date: 2006-03-20 13:40 | IP: IP Logged

To by snad měl vychytat autor smiling smiley já žádné nepřidával...

Prošel jsem je, přestalo to když jsem odstranil jeden ze samplů, konkrétně "ToDoList.js" od Carneyho

tento řádek: var fs = new ActiveXObject("Scripting.FileSystemObject")

smazal jsem ho ;)

Příspěvek upraven (20.03.2006 14:44)

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Windows 2000 problem vyresen

Posted by: pspad | Date: 2006-03-20 21:34 | IP: IP Logged

Problem s Windows 2000 byl vyresen (doufam)
Stahnete si build 2191 znovu

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: Windows 2000 problem vyresen

Posted by: Alesak | Date: 2006-03-21 18:21 | IP: IP Logged

Zda se ze je to opravdu v poradku, diky grinning smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#15 Re: PSPad unicode 4.5.1 (2191) Cesky

Posted by: xXx | Date: 2006-03-22 09:24 | IP: IP Logged

Zdravim, iba by som chcel pripomenut, ze triedenie adresarov v stromovej strukture, ktore obsahuju na zaciatku znak "_" su zaradene dole a nie hore, ako vo windows. Toto spravanie mi potvrdilo uz niekolko programatorov, ktory v PSPad-e pracuju. Uz som pisal na tuto temu vlakno, ale tam toto spravanie potvdil tusim iba jeden clovek.
A mam otazku, snad som to neprehliadol niekde v settingsoch. Da sa nejako vypnut, aby mi PSPad v stromovej strukture nezobrazoval skryte subory? Konkretne sa mi jedna o pouzivanie Subversion a ten si do kazdeho adresara dava skryty (alebo systemovy) adresar ".svn", ale je zbytocne, aby som ho ja videl.
Dakujem.

Options: Reply | Quote | Up ^


#16 zobrazovani cisel - Re: PSPad unicode 4.5.1 (2191) Cesky

Posted by: vbr | Date: 2006-03-23 14:55 | IP: IP Logged

Dobry den,
narazil jsem v teto verzi na zvlastni problem pri zobrazovani cislic v PSPadu - 4.5.1 (2197) Win XPh SP2.

Samotne cislice pripadne i retezce ktere na cislo bud zacinaji nebo konci se pri oddeleni mezerou maji tendenci presunout doleva smerem k zacatku radku, pripadne k poslednimu nalevo sousedicimu neciselnemu retezci. Deje se tak uz pri psani (napsane cislo se po oddeleni mezernikem presune na zacatek), stejne to vypada pri ulozeni, zavreni editoru a opakovanem otevreni. Jde jen o zobrazeni na monitoru, ulozeny text vypada v textovem prohlizeci podle ocekavani. (Zvyraznovac na tuto zvlastnost zda se nema vliv.)

Navic se pomichani projevuje jen pri zapnutem zobrazovani netisknutelnych znaku, pri vypnuti teto funkce je text v poradku.

Prikladam pouzity soubor a obrazove nahledy:

vzorovy text
vbr.wz.cz

nahled textu v PSPadu se zapnutym zobrazovanim netisknutelnych znaku:
image

nahled spravneho zobrazeni po skryti netisknutelnych znaku:
image

Nahled ulozeneho souboru pri zobrazeni v textovem prolizeci:
image

Zmena v zobrazeni (nejake netypicke nastaveni smeru pisma v unicode?) se tedy projevuje pouze u cisel sousedicich s mezerou (radky 1, 4, 5, 7, 9) - pri psani data je promichani poradi zvlast napadne.

Pres takovouto drobnost moc dekuju za skvely editor,
zdravi,
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#17 Re: zobrazovani cisel - Re: PSPad unicode 4.5.1 (2191) Cesky

Posted by: pspad | Date: 2006-03-24 00:50 | IP: IP Logged

Bohuzel tato chyba se pouze projevuje pri "nejake" konfiguraci. Me se ji zatim nepodarilo nasimulovat.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR