You are here: PSPad forum > Developer forum - new builds > PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Goto Page: Previous1 2 3 4

#31 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: pspad | Date: 2005-11-11 21:00 | IP: IP Logged

Takze chyba odhalena, oprava bde dostupna v dalsim buildu

Options: Reply | Quote | Up ^


#32 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2005-11-15 18:19 | IP: IP Logged

Mozna, ze to pisu zbytecne protoze uz to v PSPadu zabudovane je, ale protoze jsem to jednoduse nenasel, je take mozne ze to tam neni, a pak by nebylo od veci to tam pridat. smiling smiley

Obcas se stane, ze se cloveku hodi funkce "Nahradit" v podobe kdy by bylo mozne nahrazovat trochu slozitejsi retezce, mam na mysli zejmena viceradkovy text.
Stejne tak by se to hodilo i v podobe funkce Hledat/nahradit v souborech.

Nebo alespon treba moznost nalezeni urciteho retezce a vlozeni viceradkoveho retezce na zacatek/konec prip. dovnitr (mezi specifikovane casti) hledaneho retezce.

Prip. jeste nejake sofistikovanejsi moznosti nahrazovani/vkladani textu kdy by bylo mozne ponechat cast textu nachazejici se nekde uvnitr puvodniho retezce beze zmeny a vlozit/nahradit jen blok pred a za timto nemennym retezcem.

Ono by toho bylo mozne takto dale vykonstruovat vice..ale alespon nejaky zaklad pro takoveto nahrazoovani/vkladani by nebyl od veci.

A pokud uz to tam je, pak mi poradte kde! smiling smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#33 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2005-11-16 20:23 | IP: IP Logged

K tomu nahrazovani jeste:

nedari ze mi uspesne provest pomoci fce nahrazeni v souborech nahrazeni retezce obsahujiciho lomitko necim jinym. Proste pokud je tam lomitko, tak to nic neudela, ale pokud lomitko odstranim, funguje to jak ma.

Options: Reply | Quote | Up ^


#34 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: pspad | Date: 2005-11-16 20:56 | IP: IP Logged

Nemate nahodou zatrzeno [x]Pouze cela slova ?

Options: Reply | Quote | Up ^


#35 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: Pikous | Date: 2005-11-16 21:10 | IP: IP Logged

Pokud vím, regulární výrazy zatím nepřekročily délku řádku.
Nebo v Unicode verzi už ano?

Options: Reply | Quote | Up ^


#36 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: PetrH | Date: 2005-11-16 22:07 | IP: IP Logged

pspad wrote:

> Nemate nahodou zatrzeno [x]Pouze cela slova ?

Ano, to je ten kamen urazu. Ani netusim jak se mi podarilo to zatrhnout protoze to zatrzene nemivam a ani nad tim vubec nepremyslim. A to asi az tak dokonale, ze kdyz jsem se snazil v tech volbach udelat v souvislosti s timto problemem nejakou zmenu, tuto volba mi uplne unikla. tongue sticking out smiley Chtelo by to procistit hlavu. Skoda, ze na to nejsou zadne utilitky...

Options: Reply | Quote | Up ^


#37 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: pspad | Date: 2005-11-17 08:10 | IP: IP Logged

Kdyby byly, tak uz uz mam naplanovane spousteni takove utility po minute winking smiley

Options: Reply | Quote | Up ^


#38 Re: PSPad UNICODE 4.5.0 (2140) beta Cesky

Posted by: Vladin | Date: 2005-12-29 11:58 | IP: IP Logged

Podporu znaku konce řádku \n bych také uvítal. Pro inspiraci třeba EditPlus toto umí.
Jinak se mi PSPad moc líbí, díky.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2 3 4





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR