You are here: PSPad forum > Bug report / Hlášení chyb > Sloupcový blok - tabulátor

Sloupcový blok - tabulátor

#1 Sloupcový blok - tabulátor

Posted by: Zivan | Date: 2016-04-07 12:35 | IP: IP Logged

Ahoj,
narazil jsem na problém se sloupcovým blokem. Mám text, který je zarovnáný do sloupců a potřebuji ponechat jen sloupec uprostřed. Přepnu blok na sloupcový, přesunu kurzor na sloupec 32 a označím text do sloupce 40 (až k XXX svisle, screenshot1) a smažu klávesou Del, nesmaže se mi celý označený text, zůstanou tam 3 sloupce navíc (screenshot2). Vypadá to, že problémem je 3x tabulátor v posledním řádku. Pokud je nahradím mezerami, tak problém nenastane.

imageimage

Další problém je s vrácením úprav. Když po tom "nepovedeném" odstranění sloupcového bloku stisknu Ctrl+Z, tak se mi vrátí víc textu (screenshot3). Porovnáním souborů jsem zjistil, že tam jsou navíc 3 sloupce (screenshot4).

imageimage

Soubory na úložišti:
mega.nz

Původně jsem měl PSPad verze 2500, upgradoval jsem na poslední 4.6.0, ale problém trvá.

Zivan

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Sloupcový blok - tabulátor

Posted by: Zivan | Date: 2016-07-19 12:32 | IP: IP Logged

To jsem sám, komu to dělá?

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR