You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Formatovanie XML - program pada

Formatovanie XML - program pada

Goto Page: 1 2 Next

#1 Formatovanie XML - program pada

Posted by: AD7 | Date: 2017-05-15 14:37 | IP: IP Logged

Zdravím,

tento XML pri preformátovaní "ako HTML" spôsobuje chyby pri ukončení PSPad 5.0.0 build 207, x32.
leteckaposta.cz

Edited 1 time(s). Last edit at 2017-05-15 14:38 by AD7.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: pspad | Date: 2017-05-15 14:50 | IP: IP Logged

Zkoušel jsem s pslednim buildem verze 5 nepada. Jen to trva dlouho.

Pokud pouziju funkci TiDy z menu HTML - XML reformat, je to mnohem rychlejsi a ani v tomto pripade mi verze 5 nespadla pri ukonceni.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: AD7 | Date: 2017-05-15 15:32 | IP: IP Logged

Zo dva krát mi to padlo, a to som už mal otvorený sformátovaný XML (prefify) a malý PHP skriptík. No nejde mi nejak "nasimulovať" situácia... Uvidíme.

Edited 2 time(s). Last edit at 2017-05-15 15:33 by AD7.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: AD7 | Date: 2017-05-15 15:58 | IP: IP Logged

Crash log - bežné editovanie .php a .json:

pastebin.com

Snáď pomôže..

Edited 1 time(s). Last edit at 2017-05-15 15:59 by AD7.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: pspad | Date: 2017-05-15 16:38 | IP: IP Logged

Tuhle chybu jsem opravoval dnes. V dalsim buildu by to melo byt v poradku.

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: vbr | Date: 2017-05-15 19:16 | IP: IP Logged

AD7:
Zdravím,

tento XML pri preformátovaní "ako HTML" spôsobuje chyby pri ukončení PSPad 5.0.0 build 207, x32.
leteckaposta.cz

Zdravim,
muzu potvrdit uvedenou chybu - taky PSPad 5, 32bit, 207; Win7.
Opravdu se chyba projevuje az pri zavirani posledniho tabu PSPadu, kdyz se predtim pracovalo s onim souborem, jak je popsano.
Staci jen (s cerstve otevrenym PSPadem) znovu otevrit onen xml soubor preformatovany coby html a ulozeny, nebo take uz puvodni xml soubor bez uprav. Pokud jsou pak otevreny nejake dalsi taby, je mozne onen soubor xml i zavrit, chyba - dialog PSPad.exe application error ... se projevi az pri zavirani posledniho zbyvajiciho tabu. Po odklikani promptu jde program i zavrit, tj. nezustane zasekly.
(Zda se tak, ze problem je s vlastnim obsahem souboru (puvodnim ci preformatovanem), ne s pouzitou funkci preformatovani.)

Je treba poslat log chyby, nebo se to projevilo v automaticky posilanych udajich, pripadne je to takto nasimulovatelne?

vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#7 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: pspad | Date: 2017-05-16 03:22 | IP: IP Logged

Log bych uvital

Options: Reply | Quote | Up ^


#8 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: vbr | Date: 2017-05-16 16:52 | IP: IP Logged

pspad:
Log bych uvital

Pred chvili jsem poslal log mailem, ted se mi ale zda, ze je pro tuhle chybu irelevantni obsah souboru, zrejme jde o stejnou chybu pri zavirani tabu jako je zminena:
forum.pspad.com

Chyba se objevi i pri spusteni pspadu s prazdnym tabem a jeho zavreni (prave jako zavreni tabu) - naopak pri ukonceni programu s poslednim tabem otevrenym chyba zrejme nenastava (asi proto jsem si ji nevsiml v bezne praci ale az pri simulovani postupu uvedeneho ve foru chyb...).
Zdravim,
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


#9 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: pspad | Date: 2017-05-16 17:41 | IP: IP Logged

vbr:
pspad:
Log bych uvital

Pred chvili jsem poslal log mailem, ted se mi ale zda, ze je pro tuhle chybu irelevantni obsah souboru, zrejme jde o stejnou chybu pri zavirani tabu jako je zminena:
forum.pspad.com

Chyba se objevi i pri spusteni pspadu s prazdnym tabem a jeho zavreni (prave jako zavreni tabu) - naopak pri ukonceni programu s poslednim tabem otevrenym chyba zrejme nenastava (asi proto jsem si ji nevsiml v bezne praci ale az pri simulovani postupu uvedeneho ve foru chyb...).
Zdravim,
vbr

Potvrzuju. Je to stejná chyba. Me se to neprojevi, protoze ji mam uz opravenou.

Options: Reply | Quote | Up ^


#10 Re: Formatovanie XML - program pada

Posted by: vbr | Date: 2017-05-17 18:52 | IP: IP Logged

pspad:
vbr:
pspad:
Log bych uvital

Pred chvili jsem poslal log mailem, ted se mi ale zda, ze je pro tuhle chybu irelevantni obsah souboru, zrejme jde o stejnou chybu pri zavirani tabu jako je zminena:
forum.pspad.com

Chyba se objevi i pri spusteni pspadu s prazdnym tabem a jeho zavreni (prave jako zavreni tabu) - naopak pri ukonceni programu s poslednim tabem otevrenym chyba zrejme nenastava (asi proto jsem si ji nevsiml v bezne praci ale az pri simulovani postupu uvedeneho ve foru chyb...).
Zdravim,
vbr

Potvrzuju. Je to stejná chyba. Me se to neprojevi, protoze ji mam uz opravenou.

Zdravim, taky muzu potvrdit, ze s buildem 211 k chybe nedochazi (aspon ne u mne na Win7 - jestli problem zmineny ve vlakne 211
forum.pspad.com
s win 10 se tyka neceho podobneho.
Zdravim,
vbr

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: 1 2 Next





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR