You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Nefungují klávesové zkratky.

Nefungují klávesové zkratky.

#1 Nefungují klávesové zkratky.

Posted by: Karel817 | Date: 2016-03-16 17:19 | IP: IP Logged

Nefungují mi některé klávesové zkratky. Už jsem to tady psal ale snaha mi pomoc skončila na tom, že jsem nevěděl na co se mě dotyčný ptal (v jakém jsem zvýrazňovači). Teď už asi vím, že používám (jsem) v HTML zvárazňovači. Alespoň teda doufám. Pro kontrolu radši ještě otisk obrazovky (horní okno). Ve spodní části je ten druhý dotazovaný zvýrazňovač ve kterém teda není nic sad smiley Jak je patrné z obrázku.
Snad to bude stačit aby mi někdo poradil v čem je problém. Předem díky.

image

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Nefungují klávesové zkratky.

Posted by: pspad | Date: 2016-03-16 17:27 | IP: IP Logged

Jméno zvýrazňovače je na spodním řádku programu zhruba uprostred.

Proc nepokracujes v tematu, ktere jsi zacal?
Napr. Ctrl+M nebude fungovat z prosteho duvodu, protoze Ctrl+M = Enter.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Nefungují klávesové zkratky.

Posted by: Karel817 | Date: 2016-03-16 17:35 | IP: IP Logged

Aha, tak ještě jednou obrazovka avysvětlení proč nové téma. Bál jsem se, že už to nebude nikdo číst sad smiley Slibuju, že se polepším.

image

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Nefungují klávesové zkratky.

Posted by: pspad | Date: 2016-03-16 18:32 | IP: IP Logged

Psal jsem, ze aktualni zvyraznovac je na spodnim radku programu (stavovy radek).

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Nefungují klávesové zkratky.

Posted by: Karel817 | Date: 2016-03-16 18:57 | IP: IP Logged

To jsem pochopil a ten obrázek je aktuální nastavení HTML zvýrazňovače. Ten je samozřejmě uveden na stavovém řádku. Možná stačilo jenom napsat že to je právě ten HTML zvýrazňovač. Myslel jsem si, že tím obrázkem už odpovím na případnou další otázku jak je nastavený.

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Nefungují klávesové zkratky.

Posted by: pspad | Date: 2016-03-16 19:31 | IP: IP Logged

Proc nefunguje Ctrl+M jsem odpovedel. Ctrl+M je Enter, takze to prebije. Zkuste si tam nastavit jinou klavesovou zkratku

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR