You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

#1 Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

Posted by: Kráťa | Date: 2016-01-05 09:20 | IP: IP Logged

Ahoj,
mám konvertor, který používám denně. Moc by se mi líbilo, přiřadit mu klávesovou zkratku.
Zatím to mám tak, že ho mám na prvním místě v seznamu a na vyvolání toho seznamu jsem si zkratku udělal. Jenže po vyvolání musím stisknout ještě Enter a přiřazením zkratky tomu jednomu konvertoru, bude o zmáčknutí méně (jsem totiž lenoch).

--
--------

Třeba to PSPad dávno umí, pouze to neumím já.
Kráťa s vypnutým zvukem

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

Posted by: pspad | Date: 2016-01-05 09:52 | IP: IP Logged

Da se priradit zkratka Spusteni konvertoru. Prvni spusteni te necha vybrat, dalsi pak spousti primo, aspon tak nejak si to pamatuju. Vychozi je Ctrl+K (spustit posledni konvertor)

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

Posted by: Kráťa | Date: 2016-01-07 09:48 | IP: IP Logged

No AltGr+K jsem si musel přiřadit sám v nastavení. Tím se otevře to okno s konvertory. Poslednímu jsem tedy přiřadil AltGr+O, ale stejně se mi nový den otevře zase jen to okno se všemi.
Nejde mi však o "poslední" (když ten den ještě žádný nebyl), ale o "konkrétní".

--
--------

Třeba to PSPad dávno umí, pouze to neumím já.
Kráťa s vypnutým zvukem

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

Posted by: pspad | Date: 2016-01-07 10:29 | IP: IP Logged

V menu jsou 2 polozky - uzivatelské konvertory a pod tím použij vybraný konvertor.
Mě jde o tu druhou volbu, kterou najdeš v nastavení / mapa kláves / Tools
Ta pri prvnim zavolání po spuštění PSPadu otevře okno s konvertory, ty nějaký spustíš a při dalším zavolání již pouští ten vybraný bez okna.

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

Posted by: Kráťa | Date: 2016-01-08 09:20 | IP: IP Logged

Aha, já se špatně vyjádřil. Ten konvertor (aaa-tab-pryc.uni) spouštím pouze 1x denně. Otevřu soubor XML, co mi přijde, spustím konvertor, soubor uložím a pracuji s ním v prohlížeči. Potom jej potřebuji zase až další den.
Potřebuji spustit tento konvertor po spuštění PSPadu. Klávesová zkratka na opakované spuštění to neřeší
image

--
--------

Třeba to PSPad dávno umí, pouze to neumím já.
Kráťa s vypnutým zvukem

Options: Reply | Quote | Up ^


#6 Re: Jak se dá přiřadit kl. zkratka konkrétnímu konvertoru?

Posted by: Vany | Date: 2016-01-14 14:39 | IP: IP Logged

mno, pokud by Honza přidal možnost spuštění makra/skriptu z commandline, tak by sis pro tenhle účel mohl napsat baťák...

--
Vany
(PSPad 5.5.1.812 x32, W10h/p x64 en/cs)

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR