You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: Chybí popiska ve statusbaru

Re: Chybí popiska ve statusbaru

#1 Chybí popiska ve statusbaru

Posted by: lazna | Date: 2015-06-20 15:47 | IP: IP Logged

Ve statusbaru, v sedmem poli zleva, chybi jakakoliv popiska toho ze kliknutim na pole otevre panel vkladani znaku. Prisel jsem na to dnes nahodou, nevim zda je to easter egg ci zamer winking smiley 2665

L.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Chybí popiska ve statusbaru

Posted by: pspad | Date: 2015-06-21 03:32 | IP: IP Logged

Je to popsano v napovede. Stavovy radek umoznuje vic veci - prepinani bloku, kliknutim na jmeno syntaxe se vyvola okno pro zmenu syntaxe apod. Jak by to melo byt popsano?

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Chybí popiska ve statusbaru

Posted by: lazna | Date: 2015-06-21 07:34 | IP: IP Logged

Je to trosku jinak, ted se mi tam ukazuje identifikace znaku pred kterym aktualne stoji kurzor, ale vcera to okenko bylo prazdne (bez identifikace aktualniho znaku). Kdyz jsem na nej nahodou poklepal, tak se otevrel panel zadavani zvlastnich znaku. V pspadu byl tou dobou otevren minimalne jeden soubor s Windows shell scriptem. Dneska tam vidim info o znaku pred kterym stoji kurzor.

Cim to bylo nevim, ale jsem si naprosto jisty protoze jsem jeste odpocitaval policka zleva abych ho mohl presne oznacit. Pokud se mi to podari zopakovat, poslu screenshoot.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: Chybí popiska ve statusbaru

Posted by: pspad | Date: 2015-06-21 09:58 | IP: IP Logged

Prázné políčko je v případě, že za kurzorem není znak - třeba když se kurzor postaví na konec řádku

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: Chybí popiska ve statusbaru

Posted by: lazna | Date: 2015-06-21 10:16 | IP: IP Logged

Jo, prave jsem to taky pochopil smiling smiley

Zvazte prosim moznost zobrazeni neceho na zpusob 'INSERT CHAR' v pripade ze kursor nestoji pred zadnym znakem.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR