You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: Stažení slovníku.

Re: Stažení slovníku.

#1 Stažení slovníku.

Posted by: Ruměna | Date: 2015-01-16 09:20 | IP: IP Logged

Po několika letech jsem si chtěl nainstalovat slovník a U všech slovníků to hlásí, že stránka je blokována. A to i na jiném počítači i prohlížeči ( kromě chorvatského slovníku). Podařilo se mi stáhnout soubor cab anglického slovníku na mobilu ale ten soubor má jenom 136b a nejde otevřit. Může mito někdo vysvětlit? Děkuji.

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: Stažení slovníku.

Posted by: pspad | Date: 2015-01-16 09:49 | IP: IP Logged

Proč vám to hlásí, že stránka je blokovaná, na to se zeptejte autorů svého internetového prohlížeče. Ze strany webu nic blokovaného není.
Možná bude lepší zkusit slovníky stáhnout jiným prohlížečem než přes Chrome, který hádám používáte....

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: Stažení slovníku.

Posted by: pspad | Date: 2015-01-16 09:52 | IP: IP Logged

Teď jsem to ověřoval v několika prohlížečích, včetně Chrome a slovník šel stáhnout bez problémů.
Takže tipuji na problémy poskytovatele internetu, který to bude z nějkého důvodu blokovat.
Důvody neznám, jde o standardní archivní formát, který navíc obsahuje textový soubor a ne spustitelny soubor.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR