You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: 4.5.9 (2517) Zvyraznovac zavorek s vypnutym CTRL+W

Re: 4.5.9 (2517) Zvyraznovac zavorek s vypnutym CTRL+W

Goto Page: Previous1 2

#11 Re: 4.5.9 (2517) Zvyraznovac zavorek s vypnutym CTRL+W

Posted by: pspad | Date: 2014-12-03 12:11 | IP: IP Logged

otik:
Super, tak alespon zname puvodne. Snad vam to pomuze v reseni problemu smiling smiley

Bohuzel nepomuze, protoze se to projevuje jen nekomu. Me treba ne. Takze nejsem schopny to najit. Proto jsem prosil o vic podrobnosti nebo treba o soubor, kde se to vyskytuje nejak extremne. Bez toho nejsem schopny s tim udelat nic.

Options: Reply | Quote | Up ^


#12 Re: 4.5.9 (2517) Zvyraznovac zavorek s vypnutym CTRL+W

Posted by: arqai | Date: 2014-12-04 19:17 | IP: IP Logged

Workaround: Kliknete na spellcheck, tlacitko "spell" nahore v toolbaru, mne to prestane delat v tom souboru, ktery mam prave otevreny

U kazdeho souboru to trva stejne dlouho, dokonce i u cerstve vytvoreneho souboru, kde nic neni

<?php
a(
?>

toto uz zpusobi zasek

Mohu pripadne pomoci pres remote desktop a nahodit nejaky debugger, pokud to pomuze

dela to pravdepodobne u vsech highlighteru (c/c++, msdos batch, css, foxpro, python atd, predpokladam ze nema cenu zkouset dalsi)

zkousel jsem vsechno mozne, zjistil jsem, ze pokud zmacknu "spell" button nahore v toolbaru, tak to prestane delat (nemam ale zadne soubory na spellchecking, pod sipkou se nerozbaluje nic)

Options: Reply | Quote | Up ^


#13 Re: 4.5.9 (2517) Zvyraznovac zavorek s vypnutym CTRL+W

Posted by: bourka | Date: 2014-12-05 07:15 | IP: IP Logged

Dela to u kazdeho souboru, je jedno jestli ma radek nebo 5000.

Options: Reply | Quote | Up ^


#14 Re: 4.5.9 (2517) Zvyraznovac zavorek s vypnutym CTRL+W

Posted by: bourka | Date: 2014-12-05 07:19 | IP: IP Logged

Jojo kdyz se zmackne spell tak to funguje bez problemu.

Options: Reply | Quote | Up ^


Goto Page: Previous1 2





Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR