You are here: PSPad forum > České diskuzní fórum > Re: jak převést nastavení z PSPadu?

Re: jak převést nastavení z PSPadu?

#1 jak převést nastavení z PSPadu?

Posted by: 4ever | Date: 2014-08-06 11:32 | IP: IP Logged

Na jednom Windowsu jsem měl nastaven PSPad, myslím tím hlavně barvy, tak že všechno bylo v černém provedení i highlighting, syntaxe všechno bylo v černém. Pak jsem si nainstaloval novou instalaci Windows a doufal jsem, že bych mohl dostat ten stejný vzhled jako na předchozí instalaci tím že nakopíruju soubory z Data aplikací/PSPad do složky Data aplikací/PSPad u nově instalovaného OS. To ale nezabralo. Kde tedy jsou tyto věci uložené? Ještě dodám, že spouštím ten samý pspapad.exe

Options: Reply | Quote | Up ^


#2 Re: jak převést nastavení z PSPadu?

Posted by: pspad | Date: 2014-08-06 12:01 | IP: IP Logged

Vse je ulozene v PSPad.INI, ktery by mel byt v %APPData%\PSPad
PSPad sam o sobe umi zalohovani a obnoveni konfigurace - v nastaveni programu / Zaloha
Tam je zobrazena i slozka, kde jsou soubory s konfiguraci ulozeny (po kliknuti se otevre)
Takze bud zazalohovat a obnovit konfiguraci na druhem pocitaci (je to obycejny CAB archiv) nebo proste prekopirovat.

Options: Reply | Quote | Up ^


#3 Re: jak převést nastavení z PSPadu?

Posted by: 4ever | Date: 2014-08-06 18:22 | IP: IP Logged

Tu zálohu jsem neudělal, no to bych zase musel vyndat disk a dát ho do druhého PC a přepojovat PC. Ty .ini soubory (dva) nebo co tam bylo to jsem zkopíroval a právě že žádná změna nenastala.

Options: Reply | Quote | Up ^


#4 Re: jak převést nastavení z PSPadu?

Posted by: pspad | Date: 2014-08-06 18:36 | IP: IP Logged

tech ini tam je vic. pokud tam byly jen 2, pak to byl spatny adresar. Dalsi probmem muze byt, pokud byl pspad nainstalovan jako portable, pak bere ini z adredare, kde je exe

Options: Reply | Quote | Up ^


#5 Re: jak převést nastavení z PSPadu?

Posted by: 4ever | Date: 2014-08-06 18:42 | IP: IP Logged

Y:\Documents and Settings\Administrator\Data aplikací\PSpad\
Recent.INI
a PSPad.INI
nic víc tam nemám. O tom, že bych ho instaloval jako portable o tom nic nevím. Běžná instalace.

Options: Reply | Quote | Up ^






Editor PSPad - freeware editor, © 2001 - 2024 Jan Fiala, Hosted by Webhosting TOJEONO.CZ, design by WebDesign PAY & SOFT, code Petr Dvořák, Privacy policy and GDPR